Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Konseptler

keşke boa hancock 2. resimdeki haliyle kalsaymış:ehe:
diyorum ama dinleyen kim :ehe:
Anlaşılan Don Krieg Android olarak geri gelecek :D

Ellerine sağlık abi
bence o vücudu franky e kopyala yapıştır yapmış:)
İyiki namiyi öyle yaratmamış.Bu arada buggy korsanlarında ortadaki kuş buggymi ?
yok artık:D
bu arada gene daha önce dediğim gibi bu eskizlerden favorim ve keşke değişmeseydi dediklerim hancock, chopper ve brook. Ötekilerin hepsi iyi ki değişmiş
tam arşivlik çalışma smoker alıyorum bbunları eline sağlık birde bence flamingonun yanındaki çıkaramadığın kuma olabilir.
son olarak Marguerite'in meyvesi, Neko Neko no Mi; Model Black Cat
görmek istiyorum :D

darkspeed ne kuması ya o bariz Crocodaile :D bu animede Kum ve çöl temalı tek karakter o hani bir ihtimal vivi'nin babası Kral Nefertari cobra olada bilir :D

darkspeed ne kuması ya o bariz Crocodaile :D bu animede Kum ve çöl temalı tek karakter o hani bir ihtimal vivi'nin babası Kral Nefertari cobra olada bilir :D
Firavuna benziyor.Shichibukailerin yanında çizildiği için bende Croco olarak düşünüyorum olmadı Alabasta ile ilgili karakterdir.

Elbette daha önceden tasarlanmış ve geliştirilmiş şeyler ama. Sayı olarak tayfanın Luffy ile beraber 9 kişi olması acaba dedirtiyor insana.

Ne zaman bu kim gelecek konusu olsa aklıma hep animede Enies Lobby baskınında ki Going Merry'nin bizimkilerini kurtması geliyo diyorya bir nakamamız daha var diye.Sunny ile 10 oluyo bu mantıkla :bilmem: Şu ufaklığı merak ettim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık