Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Canavar Korsanları

Kaidou Korsanları vs Big Mom Korsanları

• Kullanılan toplam oy
    91
Yani şu Dof haterliğın Katadan kaynaklanmıyormuş, onu anlamış olduk.
Hater mı? Jack'i yenebilir,Queen'den daha iyi featleri var dedik adam için.Zamanında bu forumda hasır şapka filosu rahat gömer deniliyordu bunları o zamanda yazmıştım adamların güçlü olduğunu.İşinize gelmediği yerde şöyle yazmayın.

Kaidou vs Mom; Linlin kafasına kafasına vurur

King vs Kata; Kuri bir eli bağlı döver

Queen ve Smoothie; İki çöp içinden daha az çöp olanı seçiyorum.

Jack vs Cracker; Zor soru ama Cracker gibi.

Drake vs Bege

Dof vs Germa; Hakaret bu soru. Doffy bu çöplerle kendisi dövüşmez. Yarısını kuklası yapıp diğer yarısıyla dövüştürür. :artiz:

ben iki yonko karsilastirmayi sacma buluyom

kaidoyu mamadan guclu gorenlere anlam veremiom
Ben gayet mantıklı buluyorum. Kaido'nun geçilceği tek alan belki Big Mom'ın hasar almamasıdır ki Big Mom'a kim saldırdı ki herkes Kaido'ya atlıyor. Hız desen Kaido önde Big Mom kolunu kaldırana kadar iki gün geçiyor. Fiziksel güç hadi kafa kafaya olsun. Kral hakiyi ikisi de kullanıyor. Kaido'nun meyve> Bm'nin meyve ne kaldı ki. İki arctır anca rezil oldu karakter. En güçsüz yonko bence.

Ben gayet mantıklı buluyorum. Kaido'nun geçilceği tek alan belki Big Mom'ın hasar almamasıdır ki Big Mom'a kim saldırdı ki herkes Kaido'ya atlıyor. Hız desen Kaido önde Big Mom kolunu kaldırana kadar iki gün geçiyor. Fiziksel güç hadi kafa kafaya olsun. Kral hakiyi ikisi de kullanıyor. Kaido'nun meyve> Bm'nin meyve ne kaldı ki. İki arctır anca rezil oldu karakter. En güçsüz yonko bence.
Sasaki'nin bağlandığı ağaca bakarsan aslında Big Mom inanılmaz kuvvetli, hatta bence fiziksel olarak en güçlü isim. Kılıcının rüzgarıyla yaptığı hasar çoğu kumandan seviyesi karakterin direkt temas ile bile yapamayacağı bir şey. Kılıcının rüzgarı diyorum çünkü oldukça geniş çaplı vuruyor, slash gibi iki boyutlu ve yoğun bir şekilde değil.

Sasaki'nin bağlandığı ağaca bakarsan aslında Big Mom inanılmaz kuvvetli, hatta bence fiziksel olarak en güçlü isim. Kılıcının rüzgarıyla yaptığı hasar çoğu kumandan seviyesi karakterin direkt temas ile bile yapamayacağı bir şey. Kılıcının rüzgarı diyorum çünkü oldukça geniş çaplı vuruyor, slash gibi iki boyutlu ve yoğun bir şekilde değil.
Öyle olsa bile diğer alanlarda yine Kaido kapatır arayı öne geçer bence. Ki Kaido da azman adam sabahtan beri adam dövüyor seride bu kadar üst üste ordan ordan oraya dövüşe girişen karakter görmedim.

Bmnin meyve daha iyi bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık