Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Canavar Korsanları

Kaidou Korsanları vs Big Mom Korsanları

• Kullanılan toplam oy
    91
Big Mom'ı Kaido'dan güçlü bulmakta bir garip.

BM'nin Queen tarafından darbe aldıktan sonra uyuya kalması ve o şekilde paketlenmesi rezillikti cidden. Kaido'nun hiçbir zaman şöyle bir duruma düşmeyeceğine eminim.

Darbe almaması onu sağ kol ligine koyuyor.Birşeyler eksik ki bu kadar donanıma rağmen mangaka böyle büyük bir avantajla sağ kol yapmış.Diğer statları da yüksek olsa Marco falan tanımaz zaten adam.Demek ki eksik birşeyler var onu da dokunulmazlıkla dengeliyor.Dayanıklılık muhtemelen bunlardan biridir.
Bende böyle düşünüyorum. Katakuri'nin dokunulmazlığı ona büyük avantaj sağlıyor zaten onun dışında süper seviyede bir özelliği olduğunu düşünmüyorum. Özelikle de dayanıklığı ciddi soru işareti. Seride bu kadar dayak ata ata yenilen bir karakter daha yok herhalde. Üç beş darbeye düştü resmen.

Bende böyle düşünüyorum. Katakuri'nin dokunulmazlığı ona büyük avantaj sağlıyor zaten onun dışında süper seviyede bir özelliği olduğunu düşünmüyorum. Özelikle de dayanıklığı ciddi soru işareti. Seride bu kadar dayak ata ata yenilen bir karakter daha yok herhalde. Üç beş darbeye düştü resmen.
King en fazla üç darbe yiyecek.:D Öncesinde Zoro'yu elma gibi soyacak. O zaman görürsün o kadar dayağa başka kim düşer diye.:D

Mr 1 akla gelebilecek her şekilde Zoro'yu kesmiş bir tane bile çizik almamıştı. Sonra bir vahiy ile adam tek darbeye düşmüştü. King de farklı olmayacak.

Katakuri kendi kendini deldikten sonra 3-4 saat daha ki bunun son yarım saati savaşın en şiddetli kısmıdır savaşmaya devam ediyor. Bu adama dayanıksız diyorlar. Dof'u cebinden çıkarır, donunda sallar yahu.

King en fazla üç darbe yiyecek.:D Öncesinde Zoro'yu elma gibi soyacak. O zaman görürsün o kadar dayağa başka kim düşer diye.:D

Mr 1 akla gelebilecek her şekilde Zoro'yu kesmiş bir tane bile çizik almamıştı. Sonra bir vahiy ile adam tek darbeye düşmüştü. King de farklı olmayacak.

Katakuri kendi kendini deldikten sonra 3-4 saat daha ki bunun son yarım saati savaşın en şiddetli kısmıdır savaşmaya devam ediyor. Bu adama dayanıksız diyorlar. Dof'u cebinden çıkarır, sonunda sallar yahu.
Öyle bir şey mümkün değil. Zoan bu adam bir kere üç darbeye düşeceğine mi inanıyorsun cidden. :D

Zoro'yu elma gibi soyacak o bariz zaten de öyle son anda gelen bir darbe ile düşeceğine ihtimal vermiyorum. Zoro bu adamı indirmek için gece gündüz uğraşması lazım ki bence tek başına da indiremeyecek hala savunuyorum bu görüşümü.

Doflamingo kim ya onu geç zaten. Cracker, Jack falan bile onu cepten çıkarır Kata'ya gerek yok. Katakuri Luffy'e attığı dayağın beşte biri kadar dayak yediyse namertim. Dediğin 3-4 saatlik darbeler sonucunda indi bu adam. En basitinden Jack günlerce savaşabiliyor, King'te ki dayanıklılığı sen düşün artık.

Kata' yı gördüğümüz kadarıyla hem Jack' i hem de Queen' i ağlatır bence. Cracker ' da meyvesi ile götürür. Kaido tarafı zoan ve fiziksel güç ağırlıklı ama Big Mom tarafındakilerde değişik paramecia meyveler var. Mom tarafı ağır basıyor.

Açlık dezavantajı yok. Sürekli krize girmiyor normalde bu kadın.
Big Mom'da gözlem yoksa Kaido'da hiç yok. Kaido dayanıklıysa Big Mom hasar bile almadı daha.
Kaido çok dayanıklı doğrudur ama Big Mom' ın başına gelenler ona gelse bilmiyorum artık. Ne saldırılar yedi tık demedi valla. Big Mom muazzam dayanıklı gerçekten.

Kaido ve Kata galibiyeti kesin gerisi belirsiz. Bu galibiyetlerde çok zor olur. Kaido pipetle beslenecek kıvama gelir. Kata'da üst zorlukta alır.

Tamam king ezik lanse edildi.ama.katakuri de olmayan öldürücü güce sahip olabilir.
Basit ve güçlü biridir belki.

King'e maksimum 3 bölüm ayrılacak. Onda da artık Zoro'ya mı kaybeder Marco'ya mı kaybeder bilemeyiz.

Kata'nın verdiği güçlü imajı bize veremedi ve veremeyecek bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık