Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Canavar Korsanları

Kaidou Korsanları vs Big Mom Korsanları

• Kullanılan toplam oy
    91
öyle bizim dışarıdan gördüğümüz gibi olmuyor ya bu işler :S Roger ve WB tayfasını da yan yana getirince abi bu da soru mu elbette şu alır diye kafasında kuruyor insanlar ama realite öyle değil işte :S odanın kafasında bu tayfaların yenişemeyeceği belli :S klasik hikaye üzerinden ilerliyor her zaman şerefsiz herif. 1v1 karşılaşmalar bile kestirmesi zorken bu böyle kafada denk grupların galibini bilmek hepten zor.

kaidou tek alır diyeyim kim ne diyecek mesela :S

E Big Mom'un ne kadar dayanıklı olduğunu da bilmiyoruz ki. Hayvan gibi dayanıklı çıkacak muhtemelen. Kaido'da da ne kadar gözlem olduğuyla ilgili hiçbir şey görmedik şu ana kadar sanırım.
İlla ki dayanikli çıkacak ama savunması ön planda olan birinin dayanıklılığı ön planda olan biri kadar dayanıklılık kasacağını sanmıyorum.

Law'la ilgili örneği var şu ana kadar. Başka hatırladığım yok. Ama en azından birinin hanesi artı diğerinin hanesi ekside gözlem haki olarak.

İlla ki dayanikli çıkacak ama savunması ön planda olan birinin dayanıklılığı ön planda olan biri kadar dayanıklılık kasacağını sanmıyorum.

Law'la ilgili örneği var şu ana kadar. Başka hatırladığım yok. Ama en azından birinin hanesi artı diğerinin hanesi ekside gözlem haki olarak.
Şimdi aklıma geldi. Big Mom Kaido'dan önce Zoro'nun saldırısının tehlikeli olduğunu fark edip Kaido'yu uyarmıştı. Big Mom > Kaido diyebiliriz belki gözlem konusunda bu yüzden.

Zoro'nun Enmasının ilk farkına Linlin varıyor yalnız.Kaido'yu uyarıyor sonrasında da.

Tarafsız sahada koca ana takımı tokat manyağı olur.Bunu iyi bildiklerinden diğer imparatorlara karşı arkayı sağlama almak için evlerinde düzeni iyi kurmuşlar.Onigashima gibi dingonun ahırı değil :D kale gibi koruyorlar mekanlarını.Shanks tayfası da muhtemelen öyle her ay başka adada.Kendine güvenmeyen oluşum işi daha sıkı tutuyor.
Bütün İmparatorlar öyle yalnız.

Big Mom'un ülkesine amiral seviyesinden güçsüz biri tek başına giremez mesela, anında haberleri olur. Deniz tabanına sensör döşemiş adamlar. Onlarca komutan ve imparatorun kendisi var adada.

Kaido'nun ülkesi doğal kale Wano, hatta "şelaleyi tırmanmayı nereden biliyorlar" diye şaşırdılar BM ve tayfasını görünce.

Karasakal da korsan cenneti kurmuş kendine, tayfasından gayri bir sürü insan var.

Shanks de gizlenerek tenha yerleri kendilerine üs ediniyorlar.

Açıkçası Wano başlamadan önce Kaido'nun tayfasından beklentim yüksekti ve Hasır Şapka Tayfasına çok kolay yenildiklerini düşündüğüm için ilkin Big Mom Korsanları içinden geçer bunların, evcil hayvan niyetine gezdirirler Yeni Dünyada diye düşünmekteydim ama bizim tayfa Big Mom Korsanları ile vs. atsa, muhtemelen Big Mom Korsanları da benzer durumlara düşecekti.

6-5 Canavar Korsanları kazanır diyorum.
Youtube'da önüme op amv'si düştü. Carrot'un Daifuku'nun filoyu perte çıkardığı bölümlere dair. 6-5 az olmuş dedim sonra. 7-4 Başbuğ Kaido'nun tayfası kazanır diyorum. Daifuku önce Mihawk'tan tavşan avlamayı öğrensin de sonra kapışsın Sasaki'yle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık