Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Beyazbıyık Korsanları

Hangi yonkou tayfası kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    189
Ben kendi tayfalarının denk olması gerektiğini düşünmüyorum. Vista bile Katakuri ile kapışır yani. BM tayfasında da Katakuri'den başka göze çarpan birisi yok. Cracker desen içini açınca tek yiyor adam. Hiç öyle güçlü bir tip değil.
Tek yediği belli değil. Hadi tek yiyor olsun. Asıl bedene ulaşmak mesele zaten. Ayrıca Katakuriden başka birinin pek göze çarpmamasının sebebi Luffylerin daha fazla dayanabilmesi bence. Yonkou birinci ve ikinci adamı beraber saldırırsa bizimkiler çok önceden yenilirdi.

Ayrıca tayfaları arasında dediğin kadar fark olsa zaten yonkou kavramı ortaya çıkmaz. Tayfası güçlü olan diğer yonkouyu yerdi.

Luffy ile 11 saat tavla atmışlar ozaman ne diyelim bro :(.
Luffy ile kaç saat kapıştığı önemli değil, balıkadam var o ıslatır Cracker'i diğerleri de yaslar. Öyle çok güçlü birisi değil, defansını aştığın zaman teke giden birisi.

Tek yediği belli değil. Hadi tek yiyor olsun. Asıl bedene ulaşmak mesele zaten. Ayrıca Katakuriden başka birinin pek göze çarpmamasının sebebi Luffylerin daha fazla dayanabilmesi bence. Yonkou birinci ve ikinci adamı beraber saldırırsa bizimkiler çok önceden yenilirdi.

Ayrıca tayfaları arasında dediğin kadar fark olsa zaten yonkou kavramı ortaya çıkmaz. Tayfası güçlü olan diğer yonkouyu yerdi.
WB tayfasında balıkadam yok mu? O ıslatır diğerleri de aşar işte adamın defansını, suya zaafı var. Tayfası güçlü olan diğer yonkouyu yer diyorsun da, öyle aman aman bir fark yok ki. Saldırsalar kendi adamlarının yüzde yetmişi de geberir. Niye uğraşsın?

WB'ye yapılan hakaretleri yenileri ekleniyor, kınıyorum arkadaşları :artiz:

WB ekibi sadece en güçlü adam diye geçmedi en güçlü tayfa diye de geçti.
Yani hangi yonkou ile kapışırlarsa kapışsınlar, WB ekibi yener.

Hq esir avantajı ve saha avantajına sahipti o yüzden herşeyi oraya göre yorumlamayın :bilmem:

En güçlü ünvanı varken balıkadam adasında o varken BM'nin kendi ağından çıkan sözlerde varken BM WB'yi kesin alır? Yok öyle bir dünya :)
Ben kesin alır demedim ki :D Büyük ihtimalle dedim. :oleyo2: Ayrıca hasta halinin ne kadar güçten düştüğü de belli. Adam kendisi de diyor zaten sonsuza kadar en güçlü kalamam diye. Ama karşısında sapasağlam big Mom var. Genç beyazsakal olsa tamam da yaşlı ve hasta hali alamaz.

Ayrıca Marco vs Katakuri olayı da şu an tamamen bizim hayal dünyamıza kalmış. Bu konuda herhangi bir argüman ortaya atmak bile imkansız şu an :(

@Montana suya zaafı olduğunu herkes bilmiyor ki. Ayrıca suya zaafını bildiği halde Luffy bu adamı 11 saatte yenemedi. Orijinal bedeni o kadar çöp değil. Üstüne diğer Big Mom tayfa üyeleri de Crackerin ıslatılmasını izlemez sanırım.

Wbnin tayfasındaki sıralama tam olarak gücü yansıtmıyor tam olarak. Yani yansıtıyor fakat durumu ace bozuyor biraz. Ace boş kontenjan sayesinde oraya atandı.
O yüzden Wb korsanlarını
WB
Marco
Jozu
Thatch
Vista
Ace
Ve diğer gereksiz 11 komutan olarak ayıralım
Mom
Katakuri
Smothie
Cracker
Snack
Prospero

ve Bege,Oven,Daifiku,Şişman 1. kız,Brulee,Tamago,Pekoms,Bobbin,Amanda falan filan ile gayet 11 komutanını nötrleyebilir Wbnin.

Yaşlı WBnin o handikaplarla(kalbinin teklemesi,kan kusması falan) Moma üstün gelebileceğini zannetmiyorum. Fakat handikapsızsa kazanan taraf olur tabikide.
Diğer vsler ise başa baş gider. Bir tek Marconun biraz üstün olduğunu düşünüyorum birde Acenin. Ace 5. adam olacak kıvamda değil daha güçlü. WB korsanları sanki 1 adım daha önde gibi duruyor.

WB'ye yapılan hakaretleri yenileri ekleniyor, kınıyorum arkadaşları :artiz:

WB ekibi sadece en güçlü adam diye geçmedi en güçlü tayfa diye de geçti.
Yani hangi yonkou ile kapışırlarsa kapışsınlar, WB ekibi yener.

Hq esir avantajı ve saha avantajına sahipti o yüzden herşeyi oraya göre yorumlamayın :bilmem:
Orta zorluk diyorum, hatta Wb tarafı süpürür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık