Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
@Smoker

Yalnız kardan adam olur ondan olmaz diye bir şeyi kabul etmemiştim.:S Bu arada Daredewill'ın yani Selim'in de zıttını yapmasını kabul etmesi şartı ile bunu kabul etmiştim. Ama onun şartlarına bunu eklememişsin.:S Daredewill için de aynısı söz konusu.:D

@Smoker

Yalnız kardan adam olur ondan olmaz diye bir şeyi kabul etmemiştim.:S Bu arada Daredewill'ın yani Selim'in de zıttını yapmasını kabul etmesi şartı ile bunu kabul etmiştim. Ama onun şartlarına bunu eklememişsin.:S Daredewill için de aynısı söz konusu.:D
Sizin yorumlar karışıktı, tam anlayamadım. Konuya olan bahsini net olarak yaz.

Sizin yorumlar karışıktı, tam anlayamadım. Konuya olan bahsini net olarak yaz.
Ben Selim'e 2 hafta için söz verdim. O bana 1 hafta için. Parantezlere dediğin şekilde yazabiliriz. Avatarlar dediğin gibi olacak. Yani düzeltmen gereken benim bahsim için 1 haftayı 2 hafta yapman. Selimin bahsi içinde düzeltme yapman gereken parantez içine Doflamigo hıyar olsa da ondan cacık olmaz. Luffy tek gerçek kraldır, yazman olacak. Ayrıca Selim bir hafta için de Taisho'nun istediği avatarı ve parantez içlerini yazıcak. Yalnız adamlık konusunu lütfen siler misin? O çok ağır olur bana bunu yaptırma.:S

@hdbfresh
Pişman oldum. Ama geri dönüşü yok.

Ben Selim'e 2 hafta için söz verdim. O bana 1 hafta için. Parantezlere dediğin şekilde yazabiliriz. Avatarlar dediğin gibi olacak. Yani düzeltmen gereken benim bahsim için 1 haftayı 2 hafta yapman. Selimin bahsi içinde düzeltme yapman gereken parantez içine Doflamigo hıyar olsa da ondan cacık olmaz. Luffy tek gerçek kraldır, yazman olacak. Ayrıca Selim bir hafta için de Taisho'nun istediği avatarı ve parantez içlerini yazıcak.

@hdbfresh
Pişman oldum. Ama geri dönüşü yok.
Selim'e onu yazdırıyorsun, adam delikanlı gibi kabul ediyor. Tırstıysan silerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık