Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Evet. Oda ve Garp varken meyveye gerek kalmıyor demek ki. Gelişme hızı olarak Luffy'e rakip.
Evet de Garp ona oturduğun yerden vermiyor ki gücü, eğitiyor ve Garp'ın eğitiminin ne kadar zor olduğu belli. Gelişme hızının yüksek olmasının sebebi söylendi içinde büyük bir potansiyel vardı ve bir anda kendini gösterdi ve Luffy'ye gelişme konusunda rakip olamaz çok değil 2 yıl önce Kuro'yu zorlanarak yeniyordu şimdi Kaido Dünyanın En Güçlü Yaratığı ile denk gidiyor Dünyanın en güçlü insanlarından birine dönüştü.

Evet de Garp ona oturduğun yerden vermiyor ki gücü, eğitiyor ve Garp'ın eğitiminin ne kadar zor olduğu belli. Gelişme hızının yüksek olmasının sebebi söylendi içinde büyük bir potansiyel vardı ve bir anda kendini gösterdi ve Luffy'ye gelişme konusunda rakip olamaz çok değil 2 yıl önce Kuro'yu zorlanarak yeniyordu şimdi Kaido Dünyanın En Güçlü Yaratığı ile denk gidiyor Dünyanın en güçlü insanlarından birine dönüştü.
Luffy çocukluğundan beri eğtim görüyor, zorlu rakiplerle savaşıyor. Coby 2 yılda bu hale geldi. Zaman atlaması olmadan Coby direkt amiral olursa ben buna torpil der geçerim. Seri sonunda geleceği gösterirlerse ve sonradan amiral olursa ses etmem.

Luffy çocukluğundan beri eğtim görüyor, zorlu rakiplerle savaşıyor. Coby 2 yılda bu hale geldi. Zaman atlaması olmadan Coby direkt amiral olursa ben buna torpil der geçerim. Seri sonunda geleceği gösterirlerse ve sonradan amiral olursa ses etmem.
Çocukluğundan beri eğitiliyor ama yola çıkmadan önce geldiği seviye belli ve 2 yılda dünyanın zirvesine geldi ve sadece 2 yıl haki eğitimi aldı Rayleigh 2 yılda sadece temelleri öğretti tamam sonrasında tonla güçlü düşmanla yüzleşti ve hakisi gelişti ama hala mantıksız madem bu kadar Kolay 60 yaşındaki sayısız kez Newgate ve Roger ile çarpışmış Kaido'nun fiziksel gücünü geçtim Hakisinin bambaşka bir seviyede olması gerekiyor ama Luffy onu yakaladı ve geçedebilir daha arc bitmedi. Koby'nin şuan ki seviyesi bence tobiroppo, 3. komutan seviyesi bile olsa öyle bir güçle Amiral olunmaz Luffy ile hiç çarpışılmaz yani katılıyorum bence de bir zaman atlaması sonrası amiral olarak görürüz.

Vay be, güçlenenlerin hepsi torpilli o zaman. Koby 2 yıldır hergün antrenman yapıyor, hemide Garbınan. Luffy’i, Roger'in 2 yıl boyunca eğittiğini düşün (Düşünemedi:oleyo2:)
Asıl gelişimin savaş anında olduğu bu seride işlenmedi mi? 2 yılda güçlenmesin demedim zaten, zaman atlaması olmadan amiral olursa dümdüz torpil olur diyorum. Kim eğitirse eğitsin sıfırdan başlayan bir karakter için 2 yılda amiral olmak çok fazla. Son dediğini görmezden geliyorum bu arada, hoş değil.

Asıl gelişimin savaş anında olduğu bu seride işlenmedi mi? 2 yılda güçlenmesin demedim zaten, zaman atlaması olmadan amiral olursa dümdüz torpil olur diyorum. Kim eğitirse eğitsin sıfırdan başlayan bir karakter için 2 yılda amiral olmak çok fazla. Son dediğini görmezden geliyorum bu arada, hoş değil.
Öncelikle son yaptığım şaka

Adamın savaşlarını göremiyoruz ki, belli bir güce gelinceye kadar da tek tük haberlerini göreceğiz gibi. Muhtemelen amiral seviyesine gelse bile ancak son arkta göreceğiz bu güçlerini.

Nasıl güçte olacağını kestirmek çok zor amiral olacam felan diyor ama pek o kadar güçte olacağı izlenimi vermiyor gerçi çocukken vasıfsızdı ne hale geldi bilemiyorum altan kafam karışık.

Millet kılıç ile gen ile bazıları da yatarak gücüne güç katiyor bu çocuk Garp'tan eğitim almış çok güçlenirse saçma olur deniyor. Bu çocuğunda powerup u Garp ağa o zaman. Hancock'a kelepceyi takar inşallah. Oda yapabilir yani bunu :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık