Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Yani avatarındaki adam Garp'tan daha güçlü dese ne yapabiliriz ki? :D Havalı bir meyve yedirirse neden olmasın tabii de yeni nesil Amiraller farklı bir 3'leme ile de gelebilirler. Logia - Haki veya başka bir tema ile.
Uçmaz o kadar rahat ol. Coby yeni neslin Aokiji'si olur. Ama hiç yanlışa bulaşmamış hali hani. Aokiji de bir zamanlar Garp'ın yanında süzme süzme geziyordu sonradan ne hale geldi. Çok iyi bir meyve şart tabi, ben logia deyip duruyorum ama aklıma logia gelmiyor lan :/

Uçmaz o kadar rahat ol. Coby yeni neslin Aokiji'si olur. Ama hiç yanlışa bulaşmamış hali hani. Aokiji de bir zamanlar Garp'ın yanında süzme süzme geziyordu sonradan ne hale geldi. Çok iyi bir meyve şart tabi, ben logia deyip duruyorum ama aklıma logia gelmiyor lan :/
Ben de şöyle bir düşündüm, ben de pek bulamadım karaktere yakışacak bir meyve. Luffy'e zıt veya tam tersi Luffy'nin meyvesiyle uyumlu bir şeyler ayarlayabilir Oda.

Ben de şöyle bir düşündüm, ben de pek bulamadım karaktere yakışacak bir meyve. Luffy'e zıt veya tam tersi Luffy'nin meyvesiyle uyumlu bir şeyler ayarlayabilir Oda.
Dragon yememişse rüzgar logiası yesin. Coby'nin yapacağı maksimum iş Luffy karşısında bir müddet dövüşebilecek kıvamda olmak Luffy'e göre çok düşünme.

Dragon yememişse rüzgar logiası yesin. Coby'nin yapacağı maksimum iş Luffy karşısında bir müddet dövüşebilecek kıvamda olmak Luffy'e göre çok düşünme.
Tam olarak rakip olacaklarını düşünmüyorum zaten ne güç olarak ne amaç olarak. MF de olduğu gibi de tek yiyip geçeceğini sanmıyorum artık. O zamanlar daha yeni yeni güçleniyordu. Güzel bir FB ile son 2 yıldır ne yaptığını görsek de rahatlasam. Kapak hikayesi bekliyorum Coby'e ama hayırlısı.

Meyve konusunda güzel olabilir rüzgar logiası. :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık