Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby, Hancock'u Yenebilir mi?

Koby'i, Hancock'u yenebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    120
Hayır yenemez.O kulvarda değil daha lakin hızla çıkacak.Herhangi bir çatışma dahi olacağını sanmıyorum malum ortak payda luffy.

Hancok temizinden sağ kol seviyesi çıkmalı diye düşünüyorum Coby bu yavru kedi düşmanını güç olarak olmasa da karakter babında tokatlar geçer. :artiz:

Peki düşünceni merak ediyorum Koby Garp'ın "Sevgi "Yumruğunu" tekniğini miras alabilir mi? Tıpkı Sai'nin "Delici Ejder" tekniği miras alması gibi tabiki Koby'nin yumruğu Garp'ın ki kadar yıkıcı olmaz ama Aynı teknik olduğu için daha az yıkıcı halini uygulaya bilir. Sence Koby Sevgi Yumruğu'nu alırsa kazanma şansı kaç olur?
Yumruklarıyla dövüşen bir karakter olacağı bariz Koby'nin bu kadar hızlı gelişmesini absürt buluyorum o kadar. Luffy bir arc önce sağ kol indirdi. Hancock bana göre 2 komutan liginde bir kadın

Son düzenleme:
Coby, seri sonu Sanji seviyesi. Hancock yk2 gibi kafamda. Şuan denk gibiler, yenemez bence. Gerek Luffy, gerekse Wg'yi anlatsa Hancock; Coby devrimci olur.

Arka sayfalarda yengemize yamuk yapmaz denmiş birkaç yorumda. Onu şöyle düzeltmek istiyorum nacizane. Umarım yengemize gereken yamuk yapılır da biz luffy'nin kaza kurşunu ihtimalinden kurtulmuş oluruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık