Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi

Kür Şad

Solucan bile kesemiyorum arkadaş. Beramus kafayı yedi :D Biraz takılır bırakırım

Bende bu aralar niye her yerde KO başlığı var diyordum. Arkadaş aradı az önce steam versiyonu çıkmış diye :D
Ama bi kaç platformda yazılanlara baktım heves kalmadı içimde indirmeye bile. Steam olunca biraz farklı olur diyordum da anlaşılan aynı tas aynı hamam

Ben bunu diyorum abi 65 değil 60'dı Master felan bile yoktu yanılmıyorsam. [ belki 62 olabilir :D ]
Hatta ben ilk Karus olmuştum adamların ana şehri bildiğin köydü önde yarım yamalak bir kapı vardı ama şehrin arkası açıktı millet savaşta arkadan giriyordum :D
Biliyorum bu girişi bilmem mi bende vardım bu zamanlar işte... Tahtadan yapılmış girişler vardı şuan ki luferson da heryer tahta çadır ve aşırı büyük bir map :D 45 olan mage zombi köyüne sahip oluyordu partye alınmayan biri de gidip GRELL cekıyordu :D ah ulen ah

4. serverin de açılması sayesinde biraz oynadık arkadaşlarla. 10 level olabildim. Yalnız efsane kalabalık bir solucanın kafasında 5 kişi bekliyor. Yine de özlemişim ya. Bi duygulandım etrafa bakınca :D

Pvp gibi bu. Çok rahat level - item kasılıyor.
İyiymiş ya ben bi iki günde büyük fark olmaz diye arkadaşlar baksın olmadı oynarım diyordumda fena kasmış millet. 4 server olması kötü olmuş 2 server yapıp kanalları çoğaltsalardı keşke.

Neverwinter sıktı iyice girmiyorum bile oyun bakınırken iyi oldu bu bakalım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık