Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi
Krowaz silahı vardı hangisi hatırlamıyom ama :/ Ep napçan lan manyak iron neck tak :/

Tek dolanamazsın partiler var hep kalabalık diyom tek başıma kimi kesçem :(
E her şeyi veriyorlarsa fark nerede kaldı yahu, genelde pvp de takıyı +2 ye basma olur ve egodan falan düşer. İş playerlıkta yani, o zaman ts lazım yoksa çok pis harcarlar ve çok sağlam pri oynamayı bilen 2 kişi şart.
Işınlanma skilli var mı, onu sormayı unuttum. Herkes hayvan gibi sağlam itemli olacaksa ben milleti nasıl kitleyim, arada ezikler de olacak ki yolumuzu bulalım slot basalım.

E her şeyi veriyorlarsa fark nerede kaldı yahu, genelde pvp de takıyı +2 ye basma olur ve egodan falan düşer. İş playerlıkta yani, o zaman ts lazım yoksa çok pis harcarlar ve çok sağlam pri oynamayı bilen 2 kişi şart.
Işınlanma skilli var mı, onu sormayı unuttum. Herkes hayvan gibi sağlam itemli olacaksa ben milleti nasıl kitleyim, arada ezikler de olacak ki yolumuzu bulalım slot basalım.
Yok lan kilitleniyo bir mage kilitlemişti beni. Lightı denemedim ama bütün skille rçalışıyor oyunda. Bi okçuyu kapamışlar.

PK serverı bu. Her şey hazır sen sadece CZ'de pk atıyorsun.

Yok lan kilitleniyo bir mage kilitlemişti beni. Lightı denemedim ama bütün skille rçalışıyor oyunda. Bi okçuyu kapamışlar.
İyi o zaman mecbur pet mage olacağız. Sen ayarla 10 gün içinizde yanınızdayım. TS'de oda kurun yoksa herkes kafasına göre takılır.
PK serverı bu. Her şey hazır sen sadece CZ'de pk atıyorsun.
Bu da çok Pvp oluyor. İtemleri kendin düşürüp sürekli slot basmak daha bir güzel oluyor. İki pazar kuruyon ben onlardan bile ayrı zevk alıyordum. Adamın biri geliyor seni dolandırıp hayat dersi falan veriyor sonra sen sövüyon.:D Oynarız o zaman değil mi, sende zaten Warior havası var.

Nasıl bir şey yapacağız eğer oynarsak biraz açıklar mısın?
Çok eskiden belli bir lvl'a kadar kasabilmiştim karakterimi. Çok bilmem oynamayı ama toplanırsak oynamak isterim.
Mage party işte 2 priest lazım 5 mage 1 asas. Asas olmasa da idare edebiliriz. Bir anda novaları boşaltçaz.

Link atsana indirmek için yarım saat bir girip bakayım. Human mı oldun?
http://www.pvptr.com/index.php
Ekranın ortasında eşşek kadar ''Full Client'' yazıyor. Karus daha iyi gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık