Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kişilik ve Tip Olarak Kendinize ve Bir Başka Üyeye Yakıştırdığınız One Piece Karakterleri

Çayı nasıl demliyon ?
Genel olarak böyle:
1- Çaydanlığın üstüne kuru çayı koyup bir sudan geçiririm. (Hem kiri gitsin, hem de sonraki adımda yanmasın.)
2- Çaydanlığın altına ve üstüne sıcak su koyarım. (Altı koyduktan yaklaşık birkaç dakika sonra üstü koyarım.)
3- Yaklaşık olarak 15 dakika üst yüzeyde çay taneciği kalmayana kadar demlemeyi beklerim. (15-20 dakika geçti ve üstte hala çay tanecikleri varsa bir kaşıkla karıştırmak lazım.)

Akainu'yu kendime benzetiyorum. ciddi olmasını ,verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışması ve kendi gibi işine tüm ciddiyetini veremeyen, yapamıyorum ,edemiyorum diyenlere en yakını bile olsa gözünü kırpmadan cezalandırması ,tatlı dille insanları manipüle etmesi ve diğer özellikleri kesinlikle ben bir one piece karakteri olsaydım akainu olurdum kişiliğini kendime yakın hissediyorum.

Akainu'yu kendime benzetiyorum. ciddi olmasını verilen, görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışması ve kendi gibi işine tüm ciddiyetini veremeyen, yapamıyorum ,edemiyorum diyenlere en yakını bile olsa gözünü kırpmadan cezalandırması ,tatlı dille insanları manipüle etmesi ve diğer özellikleri kesinlikle ben bir one piece karakteri olsaydım akainu olurdum kişiliğini kendime yakın hissediyorum.
Bir şeyleri deliyormusunuz

Genel olarak böyle:
1- Çaydanlığın üstüne kuru çayı koyup bir sudan geçiririm. (Hem kiri gitsin, hem de sonraki adımda yanmasın.)
2- Çaydanlığın altına ve üstüne sıcak su koyarım. (Altı koyduktan yaklaşık birkaç dakika sonra üstü koyarım.)
3- Yaklaşık olarak 15 dakika üst yüzeyde çay taneciği kalmayana kadar demlemeyi beklerim. (15-20 dakika geçti ve üstte hala çay tanecikleri varsa bir kaşıkla karıştırmak lazım.)
Ben yıkamıyorum. Bu dediğini deneyeceğim. Hem çayın içindeki tozu alır. İyi fikir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık