Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kiseijuu

Seri umduğumdan güzel ilerliyor. Malum sahnenin kaşla göz arasında geçmesi üzdü gerçi ama olsun o kadar. :ehe:

Roronoa Zoro

Birileri Madhouse'a Berserk'i yaptırmalı. Sıçayım Warner Bros'una, ne de güzel işliyor Madhouse şu seriyi. Helal olsun vallahi.

Unknown

Gittikçe seriye ısınıyorum.Umarım 12 bölümlük bir seri değildir ://

Birileri Madhouse'a Berserk'i yaptırmalı. Sıçayım Warner Bros'una, ne de güzel işliyor Madhouse şu seriyi. Helal olsun vallahi.
Katılıyorum en azından Berserk içindeki atmosferi güzel yansıtabilirler.Gereksiz ve abartı sansürlerle can sıkmazlar vs vs..

Tamiya Ryoko, beklediğimden iyi çıktı bu son bölümde.

Bir daha ki bölüm güzel bir vs izleyeceğiz, güzel gidiyor.

Sabah başladım akşam bitirdim mangasını valla güzel manga :D,Migi'yi sevdim :D.Animeyi manga ile arasındaki farkları görmek için takip ederim.

Roronoa Zoro

Bu anime çok güzel başladı, aynı momentte devam ediyor. Helal olsun.

Roronoa Zoro

Berserk'e de nasip olur umarım böylesi. :/
Berserk'in yükünü hiçbir şirket çekmez. Zaten televizyona uyarlanacak bir hali de yok serinin. Filmini yaptılar, tecavüz sahnelerini işlemediler bile. Guts'ın kişiliğini en çok etkileyen şeylerden biri bu yalnız. Öyle çöpe atılacak bir mevzu değil. Televizyonda? Hayatta yapmazlar.

Unknown

Berserk konusuna girersek Mop un dediği gibi yapamazlar kesinlikle.O atmosferi verecek şirket yok animasyona uğrayınca o iç karartıcı dünya değişiveriyor..O adamın çizimlerini yansıtamazlar :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık