Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kisame vs. Jinbe

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    38
Kisame seri sonu Jinbe'ye yenilir ama şuan ki Jinbe'nin şansı olacağını sanmıyorum çünkü ileri seviye jutsulara karşı koyacak bir tekniği yok.
Kisame'nin Jinbe'ye zarar verebilecek bir jutsusunu bulamadım ya. Totalde Kisame'nin Jinbe'den daha iyi featleri olmasına karşın Jinbe Kisame'yi baya counterlıyor. Chakra = Haki değilmiş zaten dövüşü direk fiziksel açıdan üstün olan belirler. Bu yönden Jinbe daha iyi olduğu için alır gibi görünüyor.

Kisame seri sonu Jinbe'ye yenilir ama şuan ki Jinbe'nin şansı olacağını sanmıyorum çünkü ileri seviye jutsulara karşı koyacak bir tekniği yok.
Jinbei,Bm'ın ateşli kılıcını tanklayabilen biri. Kisame'nın kılıcı ona 5 10 kere vursa anca ciddi hasar verir. Ayrıca su hapsi tarzı tekniklerde jinbei'ye zarar veremez.

Kisame'nin Jinbe'ye zarar verebilecek bir jutsusunu bulamadım ya. Totalde Kisame'nin Jinbe'den daha iyi featleri olmasına karşın Jinbe Kisame'yi baya counterlıyor. Chakra = Haki değilmiş zaten dövüşü direk fiziksel açıdan üstün olan belirler. Bu yönden Jinbe daha iyi olduğu için alır gibi görünüyor.
Kisame'nin Guy ile olan son dövüşünde kullandığı jutsu Hirudora'ya karşı pek etki etmese bile seride şuana kadar rastladığımız en güçlü su jutsusu.Jinbe'nin teknikleri Kisame'ye üstünlük sağlasa bile kazanan Kisame olacaktır.

Jinbei,Bm'ın ateşli kılıcını tanklayabilen biri. Kisame'nın kılıcı ona 5 10 kere vursa anca ciddi hasar verir. Ayrıca su hapsi tarzı tekniklerde jinbei'ye zarar veremez.
Bana göre zaten Kisame çoğu tekniği ile Jinbe'ye hasar veremez.Aynı şekilde Jinbe'nin de ciddi bir hasar verebileceğini sanmıyorum.Bu dövüşü belirleyecek olan asıl etken Kisame'nin kullanacağı ileri seviye jutsular.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık