Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kingdom

Seriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün size banlı olsa da çalışkanlığından ödün vermeyen editörümüz Kidd reisten hediyeler sunacağım la köftehorlar. Gözünüz buralarda olsun. :)

127. Bölüm

Okuma Bağlantısı
İndirme Bağlantısı

Düzenleme: @Eustass Captain Kidd
Çeviri: @carpe d. em

Diğer bölümler için ilk mesaja bakabilirsiniz.
Tşkler elinize sağlık dostum.Bu çevirdiğiniz bölümleri tortuganın sitesine atsanız daha iyi olmazmı,oraıs daha toplu ve düzenli hemde siteye bakan daha çok kişi var. Nitianla muhabbetiniz varmı bilyorum ama sizi yardımcı olur belki.. Tekrar elinize sağlık arkadaşlar.

Tşkler elinize sağlık dostum.Bu çevirdiğiniz bölümleri tortuganın sitesine atsanız daha iyi olmazmı,oraıs daha toplu ve düzenli hemde siteye bakan daha çok kişi var. Nitianla muhabbetiniz varmı bilyorum ama sizi yardımcı olur belki.. Tekrar elinize sağlık arkadaşlar.
Var muhabbetim ama biz başlarken sadece site için dedik ve bir girişimde bulunmadık. Bunu evvela Kidd ile sonrasında da tortuga yetkilileriyle falan konuşmamız gerekir. Biraz daha da ilerlesin bakalım çeviriler, konuşur ve bir gelişme olursa size de haber veririz elbet.
Tortuga forumun sitesi sayılır zaten ama öyle kendi başıma bunun kararını veya sözünü veremem. :)

Bugün iki bölüm daha gelecek bu arada, duyurulur!

127. Bölüm

Okuma Bağlantısı
İndirme Bağlantısı

128. Bölüm

Okuma Bağlantısı
İndirme Bağlantısı

Elleriniz dert görmesin. İlaç gibi geldi.

Var muhabbetim ama biz başlarken sadece site için dedik ve bir girişimde bulunmadık. Bunu evvela Kidd ile sonrasında da tortuga yetkilileriyle falan konuşmamız gerekir. Biraz daha da ilerlesin bakalım çeviriler, konuşur ve bir gelişme olursa size de haber veririz elbet.
Tortuga forumun sitesi sayılır zaten ama öyle kendi başıma bunun kararını veya sözünü veremem. :)

Bugün iki bölüm daha gelecek bu arada, duyurulur!
Onun için Kidd'e önce sağlam bir eğitim vermem gerekir :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık