Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] King vs Usopp Korsanları

Bu savaşın sonunda hangi taraf galip çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    108
çok haklısın usoppla 1vs 1 atsın diyicem o da olmayacak çünkü aramakinin bir dalına kuru kayısıya dönen karaktere usopp o inatçılık ve uzak mesafedeki yeteneğiyle neler yapmaz o zaman çocuklardan biriyle 1vs 1 atsın
ama enmayı alan çocukla vs atmasın mazallah bir tutar yine kurur falan

çok haklısın usoppla 1vs 1 atsın diyicem o da olmayacak çünkü aramakinin bir dalına kuru kayısıya dönen karaktere usopp o inatçılık ve uzak mesafedeki yeteneğiyle neler yapmaz o zaman çocuklardan biriyle 1vs 1 atsın
King serçe parmağını sehpa kenarına vurma acısının hatırasına dayanamaz. Boşa düşen dirseğin yarattığı hisle de devrilir. Futboldaki karşılığı sterling olan adamdan bahsediyoruz . Hangi cesaretle Usopp'un karşısına koyulur anlamam

Aga trollük kıvamında yapılırsa kalitelidir, güzeldir. Boku çıkmış King vsleri konusunda. Bence cidden bir ayar çekilmeli.

King'e dair şöyle başlıkları görünce içim parçalanıyor artık. Bu artık espri değil kabadayılık olmuş. Koskoca forumda bir tane King fanımız var koruyup sahiplenmemiz gerekirken bu yapılanları kınıyorum:a: King ekstra kolay kolay kolay kolay kolay kolay kolay zorlukla kazanır.

King'e dair şöyle başlıkları görünce içim parçalanıyor artık. Bu artık espri değil kabadayılık olmuş. Koskoca forumda bir tane King fanımız var koruyup sahiplenmemiz gerekirken bu yapılanları kınıyorum:a: King ekstra kolay kolay kolay kolay kolay kolay kolay zorlukla kazanır.
Üzerime oynuyor herkes. Senin gibi koruyup kollayan kişiler olduğu sürece yıkılmam ben. Sağolasın reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık