Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] King ile Kim Dövüşür?

King ile kim yada kimler esaslı bir şekilde dövüşür?

• Kullanılan toplam oy
    111
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya sıkıntı şu gemiyi tekmeliyor sanjiyi tekmeliyor sanjiye rakip görüyoruz kılıç taşıyor zoroya rakip görüyoruz kuşa dönüşüyor marcoya rakip görüyoruz oda ayaküstü bizi eşşeğe çevirdi
Bu şekilde belirsiz olması daha güzel bence. 10 bölüm önceden eşleşmeleri net olarak kestirebilseydik sıkıcı olurdu.

Sanji zoro vs king neden olmaz acıklıyayım olabildiğince.

Böyle bir durumun olması icin sanji'nin king karşısında ölümün eşiğne gelmesi gerek bu durumda zoro olaya müdahale eder ve kinğin işini beraber bitirebilirler sanji bunu duruma başta kızsa da kabul eder.

Lakin Zoro vs King olur ve zoro ölümün eşiğne gelirse sanji müdahale edemez çünkü zoro ölüceğni bilse bile izin vermez gururuna yediremez bu adam en güclu kılıc ustası olmayı hedefliyor kendi gücü'ile başkalarının yardımı ile değil.
Bu durumu iyi anlatan bir
Örnek vereyim zoro vs mihawk luffy zoro'nun kaybedeceğini biidiği halde neden müdahale etmedi yukarıda yazdığim şeylerin farkında olduğu icin müdahale etmek ici vs'nin sonuclanmasını zoro'nun kaybetmesini bekledi.

Kısacası boşuna hayal kurmayın hadi eyvallah. ?

Ne olacağını aslında hepimiz biliyoruz. Sanji, King'i biraz oyalar. O anda bir tehlike olduğunu hisseder, sonrasında da yerine bir başkası geçer. Sanji'de saçma bir tehlikenin ardına gider.
Ve bunun olacağını bal gibi biliyorum.

Sanji zoro vs king neden olmaz acıklıyayım olabildiğince.

Böyle bir durumun olması icin sanji'nin king karşısında ölümün eşiğne gelmesi gerek bu durumda zoro olaya müdahale eder ve kinğin işini beraber bitirebilirler sanji bunu duruma başta kızsa da kabul eder.

Lakin Zoro vs King olur ve zoro ölümün eşiğne gelirse sanji müdahale edemez çünkü zoro ölüceğni bilse bile izin vermez gururuna yediremez bu adam en güclu kılıc ustası olmayı hedefliyor kendi gücü'ile başkalarının yardımı ile değil.
Bu durumu iyi anlatan bir
Örnek vereyim zoro vs mihawk luffy zoro'nun kaybedeceğini biidiği halde neden müdahale etmedi yukarıda yazdığim şeylerin farkında olduğu icin müdahale etmek ici vs'nin sonuclanmasını zoro'nun kaybetmesini bekledi.

Kısacası boşuna hayal kurmayın hadi eyvallah. ?
Reis yanlış anlamada yardım almak yerine ölüme koşmak bence biraz mallık oluyor.

Öncelikle eline sağlık, çok uğraşmışsın. Eleştireceğim nokta şu; bu kadar esprili bir dille yazmana gerek yoktu. Sonuçta geyik konusu değil. Ciddi bir dille tanıtımları yapsan daha güzel olurdu bence.

Marco, Wano'ya geldiğinden beri ben, King'le dövüşeceğini düşünüyorum. Son bölümden sonra da fikrim değişmedi. 2.bir ihtimal de, Marineford gibi meydan savaşı olması ve bu tarz elit savaşçıların 1vs1 yerine, karışık bir şekilde dövüşmeleri. Bu da olabilir yani.
Oyumu Marco'ya veriyorum.
Aslinda başta yazacaktım espirii bir dille anlatmaya çalışacağımı. Tek düze sıkıcı bir yazı olsun istemedim. Demek istediğini anladım. Yorumun için teşşekür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık