Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Amiral Olabilir?

Hadi ama dostum Koby gibi birisi nasıl yonkouları tokatlayan amiral olabilir? Olursa da Oda torpili dostum.Ne bir gücü vardı ne de neredeyse 17 yaşına kadar hiçbir gücü yoktu hatta yaşıtlarından çok daha güçsüzdü fiziksel olarak.Bunlara rağmen nasıl yonkoulara eşit olan amiral seviyesine antrenman yaparak çıkabilir ki,ne meyvesi var ne de ekstra bir özelliği.Yonkouları yenen hatta bazı efsanelere göre 2 tane Yonkouyu aynı anda yenen Akainu dan daha güçsüz olan Garp'tan eğitim aldı sadece.
hocam sanki serideki p up mantığı mantıklıymış gibi konuşuyorsunuz Dressrosa da sicimden hasar alan Law , 2 hafta sonra nasıl Wano da 2 yonkou ile aralıksız savaştıysa Koby için de aynısı yapılamaz mı üstelik Koby'nin güçlenip amiral olması da uçuk değil bence potansiyele bakarsak Koby dediğimiz adam Luffy den önce gözlem hakisi açtırtan biri ve gelişimi Luffy kadar hızlı olan biri bence Koby şuanda 2 tür hakiyide kullanabiliyor ve gördüğümüz kadarıyla kullandığı herhangi bir silah yok muhtemelen Garp'ın izinden gidiyor Garp'ın nizami bir şekilde eğittiği Koby , tüm bunları bir yana bırakırsak Koby post enies lobby de amiral olacağını söylemişti ve daha ilk bölümlerde Luffy e rakip olacağını da söyledi yani bu adam seri içinde önemli bir yere sahip her ne kadar göze batmasa da biz şuan Koby ile Luffy nin paralel gelişimini okuyoruz binlerce bölümdür , devrimden önce veya sonra mı olur bilmiyorum ama Koby kesinlikle amiral olacaktır.
Seri için konum = Güç

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık