Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Beni tek heyecanlandıran anime olmayı nasıl başarıyor bilmiyorum ama gerçekten de öyle. Bu sezonun başları durağan olmasına rağmen her bölümü soluksuz izledim. Gerek sahne çekimleri, gerek efektler, gerek müzikleriyle çok iyi iş çıkarıyor. Son bölümde hashiralarla birlikte gaza geldim, bölüm son bulmasaydı kılıcımı kapıp ben de dalacaktım anime içine. :at:
Anime şirketi ve müzikleri seçenler ciddi bir şekilde ödül hak ediyor. Bu yönden çok beğeniyorum, beni çok etkiliyor Demon Slayer.

Müzik ve animasyon muazzamdı. 3 film ile bitirelecekmiş seri ama en iyimser ihtimalle 3 sene de bitirmiş oluruz. Mangaya geçmek zorunda kalacağım gibi duruyor bu şaheseri animede izlemeyi tercih etmeme rağmen.

SnK gibi sündürüp durmak yerine 3 filme bölmeleri bir nebze iyi olmuş. Her savaş için sezon sezon bölüm bölüm seyretmek gereksiz olurdu. Gerçi tek sezonda bitirip senelerce bekletmemek gibi de seçenekleri vardı ama paranın gözü kör olsun.

@Sodex dediğin gibi çıktı. 3 seneye yaymazlar umarım, insafsızlar ne biçim anime yapıyor, elim varmıyor manga okumaya.

Yalnız Zenitsu fena olmuş: Ichimaru Gin'in de dediği gibi "Şimdi gözlerinden güç okunuyor." denk gelene yazık olacak.
Animesi mangasını katlıyor cidden. Ben de sırf bu sebeple mangasına geçmedim. Filmler bizim ülkede daha geç vizyona giriyor o açıdan kötü oldu. Bekleyeceğiz artık ne yapalım.

Zenitsu'nun bu halini bir ayrı sevdim baya tehlikeli duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık