Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

Final mi olacak o? Manga'sı bitti mi acaba?
1. Sezon > Kimetsu no Yaiba (2019)(26)
2. Sezon > Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha Hen (2021)(7)
3. Sezon > Kimetsu no Yaiba: Yuukaku Hen (2021-2022)(11)
4. Sezon > Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato Hen (2023)(?)

Böyle arklara ayırıp parça parça anime yapıyorlar mangayı. Manga bitmiş, ben de okumadım animenin ötesini. Ama anime kısmına kadar okudum. Manganın ilk 98 bölümü ile üç sezon yaptılar. Şimdi yine bir ark için sezon yapacaklar. Tahminen 10-12 bölüm çıkar..

1. Sezon > Kimetsu no Yaiba (2019)(26)
2. Sezon > Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha Hen (2021)(7)
3. Sezon > Kimetsu no Yaiba: Yuukaku Hen (2021-2022)(11)
4. Sezon > Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato Hen (2023)(?)

Böyle arklara ayırıp parça parça anime yapıyorlar mangayı. Manga bitmiş, ben de okumadım animenin ötesini. Ama anime kısmına kadar okudum. Manganın ilk 98 bölümü ile üç sezon yaptılar. Şimdi yine bir ark için sezon yapacaklar. Tahminen 10-12 bölüm çıkar..
@Kuzan
Aslında kaldığı yerden Manga'yı merak ediyorum. Ama bunun da animesi kadar iyi olacağını pek sanmıyorum. O yüzden animeyi mi beklesem karar veremedim.

@Kuzan
Aslında kaldığı yerden Manga'yı merak ediyorum. Ama bunun da animesi kadar iyi olacağını pek sanmıyorum. O yüzden animeyi mi beklesem karar veremedim.
Animesi çok tuttuğu için paraya kıyıp özene bezene yapıyorlar. O yüzden iki yıldır takip ediyorum ama mangaya merak edip de başlamadım. Ancak mangayı da beğendim, fena değil anlatımı. Ama animesi güzel olduğu için animeyi geçmemeye karar verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık