Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

MuzluYulafEzmesi

Anime olarak Bu ya da HxH değil de Gintama türü daha iyi gider gibi. Gintama'nın animesi şimdiki OP animesinden çok daha iyi. Hem yeri gelince karanlık atmosferde oluyordu. Tabi yapan kim bilmiyorum aynı anime yapım şirketidir belki.
Bandai Namco Pictures , Sunrise . Toei'nin Sunrise'dan 3 kat fazla çalışanı var üstelik :bilmem:

Anime olarak Bu ya da HxH değil de Gintama türü daha iyi gider gibi. Gintama'nın animesi şimdiki OP animesinden çok daha iyi. Hem yeri gelince karanlık atmosferde oluyordu. Tabi yapan kim bilmiyorum aynı anime yapım şirketidir belki.
Gintama çok farklı bir boyut. Her yönden kusursuz. Altına sıçırtacak kadar güldüren, gözlerinden yaş getirecek kadar ağlatan ve kalbinin hızlı atmasına sebep olacak kadar aksiyonlu bir seri. Ve bu seriyi izleyenlere sevdiren ekip bu işe kalbini vermiş para peşinde koşmamış yetenekli kimseler olsa gerek.

MuzluYulafEzmesi

Rengoku'nun , Uzui'nin ve Shinobu'nun Üst Kademe İblisler ile leke sahibi olmadan dövüşmesi çok haksızlık gibi geldi ya . Millet ne güzel leke ile dövüşüyor :hıh:

Silinmiş Üye

Anime görselleri cidden güzel izlerken de epey etkin geldi. Inşallah diğer sezonlarda böyle olur.

Bu gidişle pek sürmeyecek gibi şuan muzan hariç biri kalmadı nezuko da iyileşti mi tam anlayamadım yani insan olucakken abisine yardıma gitti şimdi bu insan mi iblis mi ?? Onun harici seri çok yakında biter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık