Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

Kim/Kimler Çatıya Çıkacak?

• Kullanılan toplam oy
    84
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bepo’yu dolunayda karizmatik yapıp koyabilirdi oraya.

Çatıda en çok işe yaracak isim aslında nami. Big mom’ı bulutsuz bıraksalar law big mom’ı en aşağı geri yollardı. Babaanne hızıyla sabaha kadar çıkamaz o merdiveni.

Adam reyting makinesi. Sanji çatıya çıkıp olaylara karışsa o haftanın spoiler konusu yorum rekoru falan kırar büyük ihtimalle. Sanji>One Piece
Sanji’nin King ve Queen’e ayar verdiği bölüm o kadar hararete neden olmuştu ki çatıya çıksa neler olur neler.

Ama ben yinede çatıya çıkmaması taraftarıyım bence komutan alması daha hoş olur en azından seviyesi hakkında çıkan tartışmalara nokta koymuş olur.

Bende Zoro iş yapacak taraftarıyım ve bana göre de Kid kadar iş yapmasına gerek yok ama Zoro diğer karakterlerden farklı bir iş yapmamış ve şimdi başka karakterler eleştiriliyor sırf çatıya çıktı diye. Yanlış.
İşin bir geyik kısmı var, bide sidik yarışı kısmı var, ondan kaynaklı. Şakayı bir yana bırakacak isek birisi çatıya çıkmadığı için gözümde değeri düşmez, Luffy'i saymazsak Zoro'yu diğer tayfa üyelerinden biraz daha ayrı yerde tuttuğunu düşünüyordum, ona inancımı biraz pekiştirdi.

İnsanlar da şu olmalı bu da olmalı diye bana göre yanlış düşünüyor. Wcı'da bir şekilde Yonko ile mücadele eden vardı, şimdi sırada diğer karakterler var. O mücadele edenler de bireysel olarak güçlerini göstermeli bu arc.

Sanji’nin King ve Queen’e ayar verdiği bölüm o kadar hararete neden olmuştu ki çatıya çıksa neler olur neler.

Ama ben yinede çatıya çıkmaması taraftarıyım bence komutan alması daha hoş olur en azından seviyesi hakkında çıkan tartışmalara nokta koymuş olur.
Queen dövüşü kesin bence. Sadece tek mi olacak yoksa yardımlı mı, orası belirsiz. Bu saatten sonra tek olması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık