Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    112
Sadece bu karakterleri kullanarak, sıralama yapabilir misin?
Sana da "kör oldum" diyen çıkar. Bu karakterlerin vslerini az çok izledik ve sıralamanın bu olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle şakasına takılmak için attım usta ayıp ettiysem önden özür dileyeyim.

Şimdi muhteşem sıralamama gelirsek sadece 5 kişi yazacağım
Kata>Dof>Croco>Killer>King

King konusuna duygusal yaklaşmış olabilirim gerisi teyitli bilgi.

niye kesemesin kesemeyeceğini düşündüren şey ne kaido'nun verdiği tepkilere veya aldığı yaralara bakabilirsin çatıdaki savaşta "700-800 metrelik" picayı kesen zoro ile killer'ın attığı hasarlar arasında adam gibi bir fark yok ikisinin de tek başarısı kaido'nun derisini aşıp hasar vermek

hawkins ile denk bir mücadele içinde bulunursa git yc3 al adam hiç zorlanmadan kaido'nun kınlara uyguladığı tarifeyi hawkinse uyguluyordu, hawkins dediğin adamın elinde Kid kozu olmasa Killer'a çizik dahi atamayacaktı ki son saldırısında hawkinsin refleksleri ve gözleri killer'ı takip dahi edemedi çatıda big mom'dan saldırı yemiş üstüne de hawkins tarafından hırpalanmış olmasına rağmen, adam akli durumu ve silahları yerinde olmamasına rağmen gidip zoro'yu bayıltmış, burada zoro'nun saldırıyı yemesinden bahsetmiyorum hızıyla alakalı bir şey demiyorum kendi silahlarıyla olmamasına rağmen bulduğu açıkta zoro'yu bitirmesinden bahsediyorum herhangi bir yc3 bunu yapabilir miydi? ha bir de bakabilirsin çatı zoro ile killer eşit hızda hareket ediyorlar kaidoya saldırırken artık zoro'yu ne seviyede alırsın bilemiyorum
Birincisi Zoro, Kaido'nun derisini aşabildi ama Killer aşamadı. Sonic saldırısı tamamen içten hasar atan bir saldırı, o saldırıya iyi bak Kaido'da hiç kan yoktur. Eğer o saldırı Kaido'nun derisini aşabilseydi zaten çatıda en fazla işi yapan kişi olurdu. O sadece elindeki oraklarının dönüş hızıyla oluşturulmuş bir görseldi.

İkincisi Hawkins'in seviyesi ne ki bana Killer'in yaptığı iş büyükmüş gibi konuşuyorsun? Herifin ederi orta seviye bir Tobiroppo'dan öteye gidemez.

Zoro ile Killer ölümüne dövüşüyorlar arkadan yapılan saldırıyla dikkati dağılan Zoro gelen saldırıyı fark ediyor ama o saldırıyı yemekten başka bir şansı olmadığını anlıyor ve malesef sağlam bir darbe alıyor.

Herhangi bir YC3 bunu yapabilir miydi derken? Killer'i sağ kol seviye mi görüyorsun? Ne yaptı ki sağ kol olacak?

Zoro iki gözü kapalı alır bunu. Şişirmeyi ne kadar seviyorsunuz. YC1 seviye bu kadar aşağı bir seviye mi ki her yeni yetme anında o seviyelere çıksın!?

Herifin çatıda yaptığı tek iş Kaido'ya iki defa saldırmak bir de Napoleon'u kovalamak dışında bir icraati yoktur.

En fazla ederi YC3'tür daha fazlası mümkün değil. Hatta YC3 seviye bile fazla. Akazaya Dokuzlusu içinde Neko, İnu, Denjiro, Ashura ve Kawamatsu YC3 ve üstü seviyede adamlar. Geri kalan dörtlü daha zayıf olmasına rağmen Ryou Haki kullanabiliyor ve Kaido'ya hasar atabiliyorlar. Killer'de böyle bir şey gördün mü sen?

Birincisi Zoro, Kaido'nun derisini aşabildi ama Killer aşamadı. Sonic saldırısı tamamen içten hasar atan bir saldırı, o saldırıya iyi bak Kaido'da hiç kan yoktur. Eğer o saldırı Kaido'nun derisini aşabilseydi zaten çatıda en fazla işi yapan kişi olurdu. O sadece elindeki oraklarının dönüş hızıyla oluşturulmuş bir görseldi.

İkincisi Hawkins'in seviyesi ne ki bana Killer'in yaptığı iş büyükmüş gibi konuşuyorsun? Herifin ederi orta seviye bir Tobiroppo'dan öteye gidemez.

Zoro ile Killer ölümüne dövüşüyorlar arkadan yapılan saldırıyla dikkati dağılan Zoro gelen saldırıyı fark ediyor ama o saldırıyı yemekten başka bir şansı olmadığını anlıyor ve malesef sağlam bir darbe alıyor.

Herhangi bir YC3 bunu yapabilir miydi derken? Killer'i sağ kol seviye mi görüyorsun? Ne yaptı ki sağ kol olacak?

Zoro iki gözü kapalı alır bunu. Şişirmeyi ne kadar seviyorsunuz. YC1 seviye bu kadar aşağı bir seviye mi ki her yeni yetme anında o seviyelere çıksın!?

Herifin çatıda yaptığı tek iş Kaido'ya iki defa saldırmak bir de Napoleon'u kovalamak dışında bir icraati yoktur.

En fazla ederi YC3'tür daha fazlası mümkün değil. Hatta YC3 seviye bile fazla. Akazaya Dokuzlusu içinde Neko, İnu, Denjiro, Ashura ve Kawamatsu YC3 ve üstü seviyede adamlar. Geri kalan dörtlü daha zayıf olmasına rağmen Ryou Haki kullanabiliyor ve Kaido'ya hasar atabiliyorlar. Killer'de böyle bir şey gördün mü sen?
Akazayalar çöp oğlu çöp. En güçlüsü YC3 etmez.

Akazayalar çöp oğlu çöp. En güçlüsü YC3 etmez.
En güçlüsü YC3 etmez mi? Jack ile Neko ve İnu 12'şer saat kapışıyor. 12 saat mücadele edebilmek için denklik olması gerek aksi halde Jack kısa süre içinde indirirdi. Demek ki aralarında bir denklik var. Ashura ve Denjiro bunların da üstü. Ashura, Jack'ı çok rahat biçti geçti. Üstelik Neko ve İnu'da meyve gücü de yoktur, Jak'ta ise Antik Zoan meyvesi var.

Kawamatsu ise YC3 seviyeye yakındır. Wano'nun en güçlü güreşçisi ünvanına boşuna sahip değil.

Kin'emon, Raizo, Kiku ve İzou ise zaten ne seviye olduklarını çok net ortaya koydular. Hele özellikle İzou iki CP0 ajanını pert ederek çok net bir biçimde ne seviye güçlü olduğunu ortaya koydu.

İstediğin kadar anlatabilirsin. Bu adamların Kaido'ya hasar atabildiği gerçeğini değiştiremezsin ve zayıf olan hiç kimse Kaido'ya hasar atamaz öyleyse dediğin havada kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık