Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    112
Kıstas olarak Zoro'yu baz almış gibi olacağım ama Zoro'nun sağ kol ettiği yerde Killer henüz sağ kol etmez.

Sol kol üstüdür ama diğer sağ kollardan aşağıda gibi geliyor. Kid bile sağ kol üstü yonko altı bir karakter bence. Elbaf sonrası ikisinin de tam olarak hak ettikleri seviyede olacaklarına inanıyorum.

Hawkins'i rahat yenmesi çok bir şey ifade etmiyor benim için çünkü Hawkins'i o çatı beşlisinden her anlamda epey zayıf görüyorum. Haoshoku varsa açmasını ya da ryuo üzerinde uzmanlaşmasını bekliyorum.

Kıstas olarak Zoro'yu baz almış gibi olacağım ama Zoro'nun sağ kol ettiği yerde Killer henüz sağ kol etmez.

Sol kol üstüdür ama diğer sağ kollardan aşağıda gibi geliyor. Kid bile sağ kol üstü yonko altı bir karakter bence. Elbaf sonrası ikisinin de tam olarak hak ettikleri seviyede olacaklarına inanıyorum.

Hawkins'i rahat yenmesi çok bir şey ifade etmiyor benim için çünkü Hawkins'i o çatı beşlisinden her anlamda epey zayıf görüyorum. Haoshoku varsa açmasını ya da ryuo üzerinde uzmanlaşmasını bekliyorum.
Kid üç milyarlık adam la, Teach’in yonko olduğu ödülünden fazla. O King ve Kata’yı tek başına aynı anda alır şuan.

Enma'lı Zoro bile ilk başta sağ kol değildi. Ve Killer'ın dövüştüğü Zoro çoğu tekniğini kullanmıyor bile. 3 kılıca geçtiği anda da tekliyor.
Hawkins ise uçan altılı bile olamamış. (Özel bir sebebi varsa hatırlamıyorum.)

Maksimum sol kol diyorum. Kaido'ya hasar verme sebebi de içten vurması zaten. 9 Kın'ın yaptığından pek farklı bir şey yapmadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık