Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    111
Adamın yediği oni giri atağında kan çıkmadığını iddia eden sen değilmişsin gibi yazmıyormusun bide bunu. Killer King'in ciddi etkilenmediği bir ataktan daha zayıfını yiyip yeri öpmüş bir isim. King'ten bile net zayıftı Wano haliyle.
zayıf atağı tınlamadı diye argüman sunan sensin sanki zoro'nun en güçlü saldırılarından birini yediğinde adam tınlamıştı bunda tınlamayacak .d king'ten zayıf biri killer ona hiçbir zaman bir şey demedim ama sen king'i konumlandırmayı bilmiyorsun neyse bir şeyler anlaşılacak olsa çok daha önceden anlaşılırdı aynı şeyleri tekrar etmenin anlamı yok .d

Arkadaşlar bizde shanksın güçlü olduğunu biliyoruz.

Bazı arkadaşlar ama kid en azından biraz diş gösterir sandı ama olmadı

Yardımcı kaptanıyla berteraf edildi.

Gemide gitti bu saatten sonra kid falan kalmadı söyleyeyim.
Bizim tayfa dururken kid'in sıfırdan gemi yapımı,güçlenmesi falan çizmez oda.

Karakter enflasyonu vardı seride. Kid gitti,law biraz ilerleyip oda gidecek.
Lucciyi adam müteffik yaptırdı mesela herkes tek tek azalıyor yavaştan seride.

zayıf atağı tınlamadı diye argüman sunan sensin sanki zoro'nun en güçlü saldırılarından birini yediğinde adam tınlamıştı bunda tınlamayacak .d king'ten zayıf biri killer ona hiçbir zaman bir şey demedim ama sen king'i konumlandırmayı bilmiyorsun neyse bir şeyler anlaşılacak olsa çok daha önceden anlaşılırdı aynı şeyleri tekrar etmenin anlamı yok .d
Killer'a tek atan atağın daha güçlüsü,King'in ağzından 2-3 damla kanı anca alıyor. Neyi uzatıyorsun anlamadım.Killer hiçbir sağ kolu yenemez.Çok ciddi bir zorluk bile veremez Wano haliyle.

King'i konumlandırmayı bilip bilmediğimi Dof güncelde anca yc3 eder diyen birisi sorgulamasın zahmet olacak.

Ki aynı şeyleri uzatmaya kapı açan da sendin.İlk sen alıntıladın.

Ben Shanks'ın kırık çıkması neden Killer'ın seviyesini etkiledi anlamadım. Kaido'nu arc başında Luffy'e vurduğu saldırıdan bile çok daha fena bir saldırı bu Shanks'inki, tek yemeyecek sağ ve sol kol bizim tayfadır sadece muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık