Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Killer vs. Donquixote Doflamingo

Killer vs Doflamingo

• Doflamingo yok eder hurdacinin yanına yollar

Kullanılan: 83 71.6%
  • Killer bileğinin hakkıyla doflamingoyu alır

Kullanılan: 33 28.4%

• Kullanılan toplam oy
    116
Aga yazar bu yeni nesil vurgusunu kaç kere yapacak daha? Bu adamlar eskileri geçecekti zaten her türlü, milletteki bu eski aşkını çözemedim. Roger, Garp, WB üçlüsü hariç tabii :D
Geçsin abi zaten ama bunu mantıklı şekilde yapsın. Mesela killer daha düne kadar zoro ile savaşırken teke gitmedi mi? Ben mi yanlış hatırlıyorum ? Yani bu adamların gelişimi hep off panel gösterildi. Böyle karakter gelişimi olan adamları ben bizim arc bossları ile kıyaslayamıyorum malesef. Kid de öyle mesela. Wano arcına gireli kaç bölüm olmuş hala Kidd'den haki namına bir şey görmedik. Hala işlenecek karakter. Off panel de veya ekstrem bir şey kullanmadan(haki vs.) BM'yi yensinler yine ben kabul etmem bu adamların güçlü olduklarını. BM gibi birisi zaten her türlü aptal plana kanacak kadar değişik birisi. Law takım oyunu ile rahat tokatlar BM'yi. Artık ciddi ciddi böyle düşünmeye başladım. Luffy'nin bile gelişimi çok hızlı oldu diyoruz ama Kidd de haki göremeden BM ile savaşa tutuştu. Sahi killer haki kullandı mı ona dikkat etmemişim.

Geçsin abi zaten ama bunu mantıklı şekilde yapsın. Mesela killer daha düne kadar zoro ile savaşırken teke gitmedi mi? Ben mi yanlış hatırlıyorum ? Yani bu adamların gelişimi hep off panel gösterildi. Böyle karakter gelişimi olan adamları ben bizim arc bossları ile kıyaslayamıyorum malesef. Kid de öyle mesela. Wano arcına gireli kaç bölüm olmuş hala Kidd'den haki namına bir şey görmedik. Hala işlenecek karakter. Off panel de veya ekstrem bir şey kullanmadan(haki vs.) BM'yi yensinler yine ben kabul etmem bu adamların güçlü olduklarını. BM gibi birisi zaten her türlü aptal plana kanacak kadar değişik birisi. Law takım oyunu ile rahat tokatlar BM'yi. Artık ciddi ciddi böyle düşünmeye başladım. Luffy'nin bile gelişimi çok hızlı oldu diyoruz ama Kidd de haki göremedik BM ile savaşa tutuştu. Sahi killer haki kullandı mı ona dikkat etmemişim.
O Killer mental olarak bitikti ve kendi silahları yoktu. Mesela kendi silahı olsa Zoro o hareketi yapamazdı, çünkü o oraklar dönüyor, testere gibi koparırdı.

O Killer mental olarak bitikti ve kendi silahları yoktu. Mesela kendi silahı olsa Zoro o hareketi yapamazdı, çünkü o oraklar dönüyor, testere gibi koparırdı.
Böyle maske takan adamın mental olarak hiç bir zaman sağlam olduğunu düşünmüyorum zaten :D Ama kendi silahları olmaması bir dezavantaj olabilir tabi. Yine de çok da fark yaratacağını sanmam

Böyle maske takan adamın mental olarak hiç bir zaman sağlam olduğunu düşünmüyorum zaten :D Ama kendi silahları olmaması bir dezavantaj olabilir tabi. Yine de çok da fark yaratacağını sanmam
Sözünü geçirmez Oda fark yaratmayacak olsa yav, adamın bir tarzı var. Sebebini açıklatıyorsa vardır farkı tabii. Dediğim gibi kendi silahında o oraklar dönüyor jilet gibi, Zoro'yu öyle yakaladığında koparma ihtimali var en basitinden. Helikopter pervanesi gibi işte.

Dof'u Wano'daki Novalardan sadece Luffy alır diye düşünüyorum hala. Arc sonu Zoro, Kid, Law da eklenebilir.

Dof'u Wano'daki Novalardan sadece Luffy alır diye düşünüyorum hala. Arc sonu Zoro, Kid, Law da eklenebilir.
Savaş Lordları ile en kötü nesilin farkı, en kötü nesil başarılı olacak. Crocodile, Moria mesela gitmiş dalmış Yonko'ya yenilmişler ve başka işlere yönelmişler. Dof, Jinbe gibiler de imparator altına girmiş. Kid, Law, Luffy, Killer, Zoro bunların başarılı versiyonu olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık