Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Killer vs. Donquixote Doflamingo

Killer vs Doflamingo

• Doflamingo yok eder hurdacinin yanına yollar

Kullanılan: 83 71.6%
  • Killer bileğinin hakkıyla doflamingoyu alır

Kullanılan: 33 28.4%

• Kullanılan toplam oy
    116
Dof'un rakibi Kid'dir. İkisi de uyanış kullanıyor. Ama Dof uyanışa daha hakim enerjim bitiyor diye ağlamaz. Hakilerin hepsinde Dof önde. Fiziksel güçte Kid öndedir. Dayanıklılık bilemiyorum Kid daha dayanıklı gibi ama Dof da kendini dikebiliyor. Dövüşselerdi normalde Dof yenmeli ama Oda'nın yapacağı şu olurdu, önce Dof üstünlük kurardı, sonra yeni nesil muhabbetine denk bir dövüşün ardından Kid'e kazandırırdı. Kid daha iradeli falan yapardı. Onu koyduğu konum daha üstte.

Killer ise maalesef. Henüz o seviyede değil.

Bazı karakterlerin seride ağırlığı var. Dofu geçtim Crocoyu bile alamaz killer. Normalde alması lazım ama E.Oda bu adamları bu adamlara harcatmaz. Doff ana karakterken killer yancidir benim için.

Mesela Kid yerine Doflamingo olsa Law ile birlikte Bigmomu paket ederdiler bence. Geçmişte ne çizdiğini unutan adam için düşüncelerimizin sınırı yok.

Bazı karakterlerin seride ağırlığı var. Dofu geçtim Crocoyu bile alamaz killer. Normalde alması lazım ama E.Oda bu adamları bu adamlara harcatmaz. Doff ana karakterken killer yancidir benim için.
Killer en kötü nesil üyesi Doffy ise arc villaini konu konumsa Killer daha önemli Doffy'den, biri yeni çaga hükmedecek korsanın sağ kolu digeri ise eski nesilden kalma bir korsan, bahçe tırpanıyla, isimsiz saldırı ile Zoro'yu teklemis elemanın hakkı yeniyor bence.

Zoro>Sanji>Killer> Jimbe >Doflamingo=>Crocodile
Böyle daha doğru bence :utan:

Killer'in çatıda gözükmesi ne olursa olsun büyük artı. Yine de meyve kontrolü ve hakisi yüzünden Doff kazanırmış gibi duruyor. Luffy'nin eski düşmanlarında daha güçlü dönme huyu var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık