Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KF Futbol Takımını Kur

Kaleci

kaleci tutarlı olmalı ve aşırıya kaçmamalı santranç oynadığım bir insan olarak @Kuroashi no Sanji 'yu böyle buluyorum

Defans

1.Stoper olarak @Kuroashi no Sanji 'yi düşündüm sert bir stoper istedim
2.Stoper @Kuroashi no Sanji bir diğer stoper özelliği de geniş bir görüşe sahip olmaktır ona uygun olacağını düşündüm
Sağ bek @Kuroashi no Sanji sağdan gelen atı unutmadım
Sol bek hızlı bir oyuncu olmalı @Kuroashi no Sanji bunun için uygun

Orta Saha

1.Orta saha @Kuroashi no Sanji genç ve etkili olabiliyor
2.Orta saha yetenekli olmalı @Kuroashi no Sanji bunun için uygun (santrançta çok yetenekliydi)
On numara bizi eğlendirmeli @Kuroashi no Sanji bunun için çok uygun

Forvet

Otoban olmalı ve @Kuroashi no Sanji bunu sağlayabilecek bir diğer hız tutkunu
Santrafor kurnaz olmalı @Kuroashi no Sanji ise çok kurnaz

Kale Arkası Forvet

Attığımız golleri sayacak kişi lazım bu da @Kuroashi no Sanji biçilmiş kaftan.

Bu yerleştiğim kişiler gayet iyi iş yapar.

Herkesin direkt forumla, pozisyonunun alakasını açık, açık yazmadım. İnce yedirmelerle forumdaki bağlantılarına göre pozisyonlara koydum ama bazıları pek anlaşılmıyorsa, düzenleyip açıklarım.

Kalede @Alpamis zor topları kurtarır, imkansız denen kurtarışlar yapabilir.
Defans dörtülsü @BattalGazi @Chris @Dracule Mihawk @Mr.Bushido top geçer adam geçmez, ölümüne bir savunma.
Orta sahayı amiralcilerden kurardım iyi anlaşıp, top çevirirler, orta sahada iyi top tutarız. @sensey @Mewtwo @CupCake @Sakata Gintoki
gizli forvet @kekomancer kendini sanjici gibi gösterip sanjinin kuyusunu kazdığı gibi gizli forvet görevini de rahatlıkla yapar.
golcü de @RedTeroR olsun, torpil geçeyim.

Kalede @Alpamis zor topları kurtarır, imkansız denen kurtarışlar yapabilir.
Defans dörtülsü @BattalGazi @Chris @Dracule Mihawk @Mr.Bushido top geçer adam geçmez, ölümüne bir savunma.
Orta sahayı amiralcilerden kurardım iyi anlaşıp, top çevirirler, orta sahada iyi top tutarız. @sensey @Mewtwo @CupCake @Sakata Gintoki
gizli forvet @kekomancer kendini sanjici gibi gösterip sanjinin kuyusunu kazdığı gibi gizli forvet görevini de rahatlıkla yapar.
golcü de @RedTeroR olsun, torpil geçeyim.
Kf Futbol Dünyası olsa En iyi gizli forvetler @kekomancer ve @Eric Cartman olurdu tartışmasız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık