Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KF Futbol Takımını Kur

Benim kalemde @Alpamis var. Luffyi savunduğu gibi kaleyi savunursa, gol mol yemez bu takım.

Stoper ikilim @Densetsu no Samurai 'la @BattalGazi topu iyi şişirecek adamlar lazım geriden. Şişirme konusunda bu ikisinin üstüne yok yanılmıyorsam. Birisi sert girer adamı engeller geçer diğeri seken topları süpürür.

Beklerde yorulmayan, sürekli git gel yapacak. Sahada Hayatsız/ciğersiz gibi efor sarf edecek iki oyuncu lazım. Birisi @Kenshiro diğeride Hücuma çıktıktan sonra Dönme konusunda problem yaşamayacak @Chris

Ortasaha ikilim @Solid Snake ve @Trapspringer ortasahanın kendi içindeki uyumularıda büyük önem arz ediyor. Aynı zamanda Doğru zamanda doğru kararı verme ve oyunu okuma yetenekleriyle dinamik, atletik iki göbeğim.

Kanatlardan birisi defansif yönüyle daha ön plana çıkan @Sir Crocodile rakibin bekini sürekli yoran zaman zaman kanat oyuncunuda markaja alan gerideki savunma oyununa yardım eden bir profildeyken diğeri takımın yıldızı, şovmeni, 1'e 1 de topla çok iyi ve biraz bencil @Yubashiri-sama

Geldik öndeki gol makinalarından ilkine, sürekli rakibi stoperleri yıpratan, saldırgan pres yapmaktan bıkmayan ve mücadeleye giren @Tiksav Lee yani ben :p
Diğeri de armut piş ağızıma düş forveti bitiriciliği dünya klası fakat, beslemeniz gerekir, aksi takdirde verim alamazsınız; @Charlotte Katakuri
Benim yerime @Dattebayo..! reisi al.Bitiriciliği benim çok üstümde.

Lyon zamanında Fransa Ligini domine etmişti.Ona gönderme yapmıştım.
Aa ben daha güncele yordum. Ne bileyim çöp Fransa liginden bahsedince aklıma Paris'in araplarla domine ettiği yıllar geliyor direkt aklıma. O zamanda işte ibrahimoviç aşkından salak gibi izliyorduk sürekli. Gol Kralı Zlatan (Psg) ikinci Cavani (Psg).. gibi :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık