Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KF Futbol Takımını Kur

Hepinize merhaba,
@Kaizokou Gari ' nin açtığı ''KF Korsanları Tayfanı Kur'' konusunu hatırlarsınız bu konu benim çok hoşuma gitmişti ve ben de böyle bir konu açayım dedim.
Bunun için de aklıma gelen konular içinden en eğlenceli olacağını düşündüğüm futbolu seçtim.
yapmanız gereken, kendinize bir diziliş seçip (4-3-3 / 4-4-2...) buralara üyelerden uygun bulduğunuzu yerleştirmek (şu kişi Sanjı fanı ve onu ezdirmiyor savunması güçlü bu yüzden onu defansa koydum gibi açıklamalar da yapabilirsiniz)
Konu sahibi olarak ben başlayayım sizin için de örnek olur.

Diziliş: 4-3-3
Kaleci

kaleci tutarlı olmalı ve aşırıya kaçmamalı santranç oynadığım bir insan olarak @Luffytaro 'yu böyle buluyorum

Defans

1.Stoper olarak @Caporı'yi düşündüm sert bir stoper istedim
2.Stoper @Aang bir diğer stoper özelliği de geniş bir görüşe sahip olmaktır ona uygun olacağını düşündüm
Sağ bek @wadef sağdan gelen atı unutmadım
Sol bek hızlı bir oyuncu olmalı @SavaşkuşuMARCO bunun için uygun

Orta Saha

1.Orta saha @Vinsmoke Sanji genç ve etkili olabiliyor
2.Orta saha yetenekli olmalı @Kagura bunun için uygun (santrançta çok yetenekliydi)
On numara bizi eğlendirmeli @yuba bunun için çok uygun

Forvet

Sağ kanat olarak çalışkan bir insan düşündüm @Mihawk bunun için uygun
Sol kanat otoban olmalı ve @Kenny McCormick bunu sağlayabilecek bir diğer hız tutkunu
Santrafor kurnaz olmalı @Rem ise çok kurnaz

Son düzenleme:
Kaleci

kaleci tutarlı olmalı ve aşırıya kaçmamalı santranç oynadığım bir insan olarak @Kuroashi no Sanji 'yu böyle buluyorum

Defans

1.Stoper olarak @Kuroashi no Sanji 'yi düşündüm sert bir stoper istedim
2.Stoper @Kuroashi no Sanji bir diğer stoper özelliği de geniş bir görüşe sahip olmaktır ona uygun olacağını düşündüm
Sağ bek @Kuroashi no Sanji sağdan gelen atı unutmadım
Sol bek hızlı bir oyuncu olmalı @Kuroashi no Sanji bunun için uygun

Orta Saha

1.Orta saha @Kuroashi no Sanji genç ve etkili olabiliyor
2.Orta saha yetenekli olmalı @Kuroashi no Sanji bunun için uygun (santrançta çok yetenekliydi)
On numara bizi eğlendirmeli @Kuroashi no Sanji bunun için çok uygun

Forvet

Otoban olmalı ve @Kuroashi no Sanji bunu sağlayabilecek bir diğer hız tutkunu
Santrafor kurnaz olmalı @Kuroashi no Sanji ise çok kurnaz

Kale Arkası Forvet

Attığımız golleri sayacak kişi lazım bu da @Kuroashi no Sanji biçilmiş kaftan.

Bu yerleştiğim kişiler gayet iyi iş yapar.

Son düzenleme:
Kaleci

kaleci tutarlı olmalı ve aşırıya kaçmamalı santranç oynadığım bir insan olarak @Kuroashi no Sanji 'yu böyle buluyorum

Defans

1.Stoper olarak @Kuroashi no Sanji 'yi düşündüm sert bir stoper istedim
2.Stoper @Kuroashi no Sanji bir diğer stoper özelliği de geniş bir görüşe sahip olmaktır ona uygun olacağını düşündüm
Sağ bek @Kuroashi no Sanji sağdan gelen atı unutmadım
Sol bek hızlı bir oyuncu olmalı @Kuroashi no Sanji bunun için uygun

Orta Saha

1.Orta saha @Kuroashi no Sanji genç ve etkili olabiliyor
2.Orta saha yetenekli olmalı @Kuroashi no Sanji bunun için uygun (santrançta çok yetenekliydi)
On numara bizi eğlendirmeli @Kuroashi no Sanji bunun için çok uygun

Forvet

Otoban olmalı ve @Kuroashi no Sanji bunu sağlayabilecek bir diğer hız tutkunu
Santrafor kurnaz olmalı @Kuroashi no Sanji ise çok kurnaz

Kale arkası Forvet

Attığımız golleri sayacak kişi lazım bu da @Kuroashi no Sanji biçilmiş kaftan.

Bu yerleştiğim kişiler gayet iyi iş yapar.
Aman reis çok ayrı kafada insanlar bunlar, takımda anlaşmazlık çıkmasın??

Benim kalemde @Alpamis var. Luffyi savunduğu gibi kaleyi savunursa, gol mol yemez bu takım.

Stoper ikilim @Densetsu no Samurai 'la @BattalGazi topu iyi şişirecek adamlar lazım geriden. Şişirme konusunda bu ikisinin üstüne yok yanılmıyorsam. Birisi sert girer adamı engeller geçer diğeri seken topları süpürür.

Beklerde yorulmayan, sürekli git gel yapacak. Sahada Hayatsız/ciğersiz gibi efor sarf edecek iki oyuncu lazım. Birisi @Kenshiro diğeride Hücuma çıktıktan sonra Dönme konusunda problem yaşamayacak @Chris

Ortasaha ikilim @Solid Snake ve @Trapspringer ortasahanın kendi içindeki uyumularıda büyük önem arz ediyor. Aynı zamanda Doğru zamanda doğru kararı verme ve oyunu okuma yetenekleriyle dinamik, atletik iki göbeğim.

Kanatlardan birisi defansif yönüyle daha ön plana çıkan @Sir Crocodile rakibin bekini sürekli yoran zaman zaman kanat oyuncunuda markaja alan gerideki savunma oyununa yardım eden bir profildeyken diğeri takımın yıldızı, şovmeni, 1'e 1 de topla çok iyi ve biraz bencil @Yubashiri-sama

Geldik öndeki gol makinalarından ilkine, sürekli rakibi stoperleri yıpratan, saldırgan pres yapmaktan bıkmayan ve mücadeleye giren @Tiksav Lee yani ben :p
Diğeri de armut piş ağızıma düş forveti bitiriciliği dünya klası fakat, beslemeniz gerekir, aksi takdirde verim alamazsınız; @Charlotte Katakuri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık