Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kendinize En Yakın Bulduğunuz Anime-Manga Karakteri?

Böyle bir karakter var mı?

• Kullanılan toplam oy
    63
Son 200 sayıdır aksiyon yapıyor la seri zaten. Tamamen absürt komedi değil ki, battle tarafları da ciddi ciddi var. Hatta ben 50 karakterlik güç listesi bile yaptım. :D Gerçi ben Friends izlerken de güç listesi yapıyordum. 1-Richard mesela.
Evet de takasugi'nin yanındaki bansai, takechi, hatta yeri geldiği zaman matako bile troll olabilen karakterler :/ takasugi bildiğin zoro, göz de tutuyor :/

Luffy galiba. Zekalarımız ve boş insanlar olmamız yönüyle epey benziyoruz. Ayrıca ben de kral olmak istiyorum. "Tembellikler Kralı". :fool:

Evet de takasugi'nin yanındaki bansai, takechi, hatta yeri geldiği zaman matako bile troll olabilen karakterler :/ takasugi bildiğin zoro, göz de tutuyor :/
Zoro ile alakaları yok bence. Aizen-Sasuke-Vegeta kırması bir karakter reiz. Ana karakterin hem en yakın dostu- hem en büyük düşmanı(Utsuro'ya kadar.)

Zoro'dan çok daha kaliteli bir karakter bence Takasugi. Bir absürt komedi serisi için fazla iyi yazılmış bir vilain bana göre. Kendi içinde mantıklı bir felsefesi var ve empati yapılası bir karakter.

Ben sanırım olayı farklı bir yere çektim, en iyisi susayım. :D

Nadir çıkıyor
Fanı olunacak kadar güçlü ve ciddi
Ama en güçlü değil.Kimse kendisine ana karakter sevici de diyemez
Atar yapmayı seviyor.
Kesinlikle Takasugi olur. :D

Ben 8pachi sporluyum.
ShinpachixKagura shipleyen (evet hafiften ergenleştim) insanım aga yav. Shinpachi'yi çok severim. :D Gin-san ve Kagura-chan'ı gözlük reize ettiği zulümlerden ötürü kınıyorum hatta. :D

ShinpachixKagura shipleyen (evet hafiften ergenleştim) insanım aga yav. Shinpachi'yi çok severim. :D Gin-san ve Kagura-chan'ı gözlük reize ettiği zulümlerden ötürü kınıyorum hatta. :D
Shinpachi üzerinden dönen mizahları severdim ben de. :D Kagura'yı mangaka bile Sougo ile shipliyordu. Sonunda ne oldu bilmiyorum gerçi. Son arcı ne izledim ne okudum. Ciddileşince sarmadı. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık