Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kendi One Piece Karakterinizi Tasarlayın

Şimdi konuyu açarsak herkesin aklında yatan bir karakter modeli vardır
öncelikle
1.karakterin ismi-kendi aklınızda farketmez diğer animelerden karakter ismi bile toparlayabilirsiniz
2.karakterin meyvesi-şeytan meyvesi kullanıyorsa nasıl birşey olur yoksa haki
3.karakterin konumu-denizci mi korsan mı
4.karakterin dış görünüşü
5.Huy-karakterin davranışları

Ben başlayayım ilk olarak .
İsim-Ryan Faris
Meyve-yok 3 haki kullanıcı üstün dövüşme tekniği stili
Konum-Korsan
Dış görünüş-2.50 boylarında beyaz ve kısa saçlı mavi gözlü boynunda dövmesi olan siyah bir denizci paltosu giyinmiş karakter
Huy-ciddiyette son nokta merhametsiz bir karakter tayfasına bile acıma duygusu beslemiyor

sizlerde aklınızdaki hayali karakteri yazabilirsiniz tabi çok uçukta olabilir sonuçta kendi hayali karakterinizi yazıyorsunuz

Konuyu buraya açmamın sebebi mangadan örnek verilebilir
Üstün dövüşme dediğin tarzı ney bu arada faris benim 2. ismim :D faris ismini nerden düşündün

Justice is blind

1.karakterin ismi-Bedri nam-ı diğer Katırcı Bedri Ağa
2.karakterin meyvesi-Zoan tipi katır meyvesi,busoshoku haki ustası,çift-kılıç ustası
3.karakterin konumu-Ağa
4.karakterin dış görünüşü-10 cm boyunda 150 kilo, uzun kıvırcık siyah saçlı,bermuda siyah şort ve kısa kollu yeşil gömlek(ara sıra grup t-shirtleri giydiğide görülür) giyer,çenesinde zoroyla girdiği vsden kalma derin bir yarası vardır.
5.Huy-Katırlarıyla vakit geçirmeyi sever,katırları onun her şeyidir karışanı yok eder, bunun dışında içkiye tövbeli,namaza eyvallahı olan ve yeri geldiğinde eğlenmesini bilen birisidir kafa adamdır vesselam.

isim:takashi :D
meyve yok
konumu: korsan tayfası hasır şapka tayfası tayfaya logutownda denizcilerden kaçarken gemiye saklanarak katıldı
dış görünüş:boy 178 kilo 63 yaş 19 uzun saçlı siyah yelekli göğsünde dojonun kanji dövmesi bulunuyor
amacı :dünyadaki bütün dövüş tekniklerini öğrenmek
skypiea daki elektrik deneyimi ile enies lobbyde vücudunda elektriği kontrol etmeyi öğrendi elektrik üreterek onu hız ve itme gücü olarak kullanıyor (bacaklarını birbirine sürtüştürerek üretiyor)
kuma tarafından rokushiki öğretilen adaya gönderildi ve 2y sonra 6 stilde usta olarak gelir kafa ödülünü enies lobbyda almıştır 51m belidir
huy:umursamaz,vurdum duymaz biridir her zaman ilk dövüşü kendisinin yapmasını ister ve bir dövüş gördüğünde dikkatle izler,kadınlara normalden fazla ilgi gösterir ama bir dövüşte kimseden çekinmez
arkadaş çok ekonomik

1.karakterin Oritachi D. Nino
2.karakterin Mizu mizu nomi su meyvesi dünyadaki en ender bulunan meyveler listesinde 1 numarada Karşısındaki meyve kullanıcısına Deniz suyu etkisi yaratarak güçsüz düşürebiliyor ayrıca karşısının vucudundaki suyu ve kanıda kontrol edebiliyor ve 3 hakide ustadır
3.karakter MARİNE Cp9 örgütündeki luccilere eğitim veren kişi gizli tekniklerle birlikte 10 teknik kullanabiliyor.
4.Uzun boylu 2.05 105 kilo turuncu uzun sakal , ve 3 numara saç ve kafasında küçüklüğünden aldığı dikiş izi var ve saçlarının sağ kısmında Ters t var bu karakter için çok önem taşıyan birisine ait
5.Huy- Çok çılgın bir karakter kafasına esene göre davranır o sebep ile marineler ona hiç güvenmez çünkü onun gazabından korkarlar bazen bir kasabada çiftçilik yapar kendi keyfine göre yaşar anlatılanlara göre uzun yaşamanın sırrını bulmuştur ve yaklaşık 100 yıldır yaşamaktadır Çok eğlenceli bir karakterdir çok yemek yemeyi sever gücünü her zaman kullanmaz ve masum ve zavallı gözükür. Anlatılan efsanelere göre gol d roger in dedesidir ve ona hayatı boyunca eğitim veren ve şansının yaver gitmesini sağlayan da odur marine yaşlıları bunu bilmesine rağmen ona bir şey diyemezler.

daha çok şeyde eklerimde über bir karakter olur

İsim=A D. Rianalima
Meyve=Melek meyvesi(Japoncası neyse artık.)
Konum=Halkın içinde biri.
Memleket=Victoria's Secret Adası
Görünüş=Bkz:Adriana Lima
Huyu suyu= Sanji'nin kıvırcık kaşlarına vurulmuş, sırılsıklam aşık işte Sanji'ye. Nasıl bir karakteri varsa artık bende bilmiyorum.
D.N.: Nikah memuru gelini öpebilirsiniz dedikten sonra Sanji komaya girdi. Aksakallı Dede meyvesini bulup Sanji'yi kurtarmak için rüyasına girmek gerekmektedir(Leyla ile Mecnun'u çok izlemişler.), bizim tayfa meyveyi aramak için denize açılır.
D.N.2:Meyveyi Zoro yiyecek.
D.N.3:İşin aslı Robin, Hancock ve Harpy karışımı bir karakter olurdu ve kesinlikle Sanji'ye aşık olsun isterdim. Yeter çocuğun Oda'nın elinden çektiği. Nami'de kına yakardı artık.^^

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık