Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kawamatsu'yu Daha Önce Görmüş Olabilir miyiz?

Teori tutar mı? Başlangıç için konu yeterli mi?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shiki'nin Beyaz sakalla içmesi, Shanks'ın Beyaz Sakalla içmesi bunlar olabilecek şeyler.Eski korsanlar şimdiki jenerasyona çocuk gözüyle bakıyorlar
Yav zaten ne kafasında dümen varken taktığı o şapka oturuyor ne boyu posu oturuyor ne saçı sakalı oturuyor. Hee o adamı illa Shiki yapacaksan kafasındaki dümeni çıkarıp boyunu kısaltıp saçını da kestirebilirsin benlik bir problem yok :bilmem:

Oradakinin Kawa olması demek Oda'nın fikrini değiştirmesi demek değil yalnız. Lost finali mi bu güzel kardeşim?
abi siz serinin yaratıcından da iyimi bileceksiniz adam seri içerisinde değişiklikler yapmış biri,neden yine yapmasın,açıklamalarını araştırın okuyun adam her yeni karakter eklendikçe farklı fikirler geldiğini söylemiş.Bunlarda güvenilir yabancı haber kaynaklarında doğrulanmış

şapkası aynı zaman içerisinde karakter değişikliğine uğramış olabilir,belki de başka bir karakter.
Seri de böyle giyinen başka kimse olmadı. Giyim tarzı filan aynı ve crocus ile tanışıklığı olan o zamanlardan böyle giyinen bir Shiki var. Şapka da Roger a gönderme olmuş olabilir...
Shiki kafasında dümen var diye bu kadar büyük bir hasır şapkayı takmaz diye bir kaide mi var? Belki de kafasında ki kırıldı...

Son düzenleme:
Doğru. Daha kötüsü; Kawamatsu diyorsun :)
neden kötü olsun bence çok güzel bir olay olur,bundan kaç bölüm önce birini gösterip şimdiki bölümlerde de belki kendisinden çok güzel bilgiler öğreniriz. Siz seriyi sadece luffy korksanlar kralı olduğunu görmek için izliyorsunuz asıl hikaye derinliklerinde sakladığı politik mesajlar,karakter hikayeleri vs.. o yüzden heyecanlanmaman normal anlıyorum

@wyzen00
Sen bence açıklamak istediğini anlatamadin gibi. Konuyu güzel dusunmussun gene de, eline sağlık.

Olaya Shiki mi değil mi yorumları da katıldı en azından.

Seri de böyle giyinen başka kimse olmadı. Giyim tarzı filan aynı ve crocus ile tanışıklığı olan o zamanlardan böyle giyinen bir Shiki var. Şapka da Roger a gönderme olmuş olabilir...
shiki görseli ile crocusun konuştuğu kişiyi açıp yanyana getirim en ince detayına kadar incelermisin bide kawamatsunun siyah silüet şeklinde göründüğü fotoya

neden kötü olsun bence çok güzel bir olay olur,bundan kaç bölüm önce birini gösterip şimdiki bölümlerde de belki kendisinden çok güzel bilgiler öğreniriz. Siz seriyi sadece luffy korksanlar kralı olduğunu görmek için izliyorsunuz asıl hikaye derinliklerinde sakladığı politik mesajlar,karakter hikayeleri vs.. o yüzden heyecanlanmaman normal anlıyorum
Sitede biraz vakit geçiren birine, DnS'e(bana)şunu yazdım de gülmekten yerlere yatsın.

ben
@wyzen00
Sen bence açıklamak istediğini anlatamadin gibi. Konuyu güzel dusunmussun gene de, eline sağlık.

Olaya Shiki mi değil mi yorumları da katıldı en azından.
de öyle düşünüyorum,ben anlatamadım sanırım başka yorumlarla da iyicene karıştırdılar çok alakasız şeyler araya girdi
okumadan önce foreshadowing gibi terimleri ilk anlatmam veya araştırmalarını yazmam gerekirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık