Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jinbe

Er meydanından kim galip çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    233
Aynı Carrot düz haliyle yeşil'i hufhuflatıyordu:d
Sen herkes Kata gibi olsun istiyorsun ama öyle bir dünya yok:d Min güjlü anlayışın Kata olmamalı. Yanlışın buradan kaynaklanıyor. 500-600m'lik adamlar da bu serinin kalbur üstü adamlarıdır. 100m'lik korsanı tutup getirene şiçilik veriyordu Wg yamulmuyorsam yoksa. Tabi şans eseri 500'lük getirildi ama ossun. ameller ve niyetler..:d
La yeşil Kaido'yu kesiyor ciddi biçimde.Tavşanı mı kaldı .d Keko nerde kaldı eski formun yav.Bu kadar troll değildin önceden.Peros zaten zayıf adam demiyorum.Komutan altında en iyi featlere sahip adamlardan birisi bu dil reis.Sanji'nin bu noktada p.up almasını gerektirecek birisi veteran liginde değildir diyorum sadece.Ki anlık yorumlarsak Perospero Choppi'ye canavar çeken bir adam.Linlin'i durdurduğu yerde diyor bunu .dAynı Chopper bile neler yapıyor gördük.Sanji manganın bu kısmında Peros ile uğraşmaz döver yani.

La yeşil Kaido'yu kesiyor ciddi biçimde.Tavşanı mı kaldı .d Keko nerde kaldı eski formun yav.Bu kadar troll değildin önceden.Peros zaten zayıf adam demiyorum.Komutan altında en iyi featlere sahip adamlardan birisi bu dil reis.Sanji'nin bu noktada p.up almasını gerektirecek birisi veteran liginde değildir diyorum sadece.Ki anlık yorumlarsak Perospero Choppi'ye canavar çeken bir adam.Linlin'i durdurduğu yerde diyor bunu .d.Aynı Chopper bile neler yapıyor.
Kaido'yu kesenler diye bir liste yapalım ve Peros'un kaçından daha iyi olduğunu tartışalım istersen:d Kaido'yu kesmenin anlatıldığı kadar muntazam bir olay olmadığını görmüş olman lazımdı la. Bir avuç zavallı tarafından neredeyse kevgire dönüyordu heriflksdjfasdf
Yeteneğini bilmediği için yapıyor o yorumu zaten. Minnak şeyin neler yapabildiğini görünce şaşırıyor.
Sanji'nin Wano başından beri yapabildikleri ve işlenişine bakacak olursak pekala Peros gibi biri için yeterli güje ulaştığını söylememiz abartı olur. Herhangi bir troll amacı gütmeden yorumluyorum olm başından beri. Ne trollü.

Kaido'yu kesenler diye bir liste yapalım ve Peros'un kaçından daha iyi olduğunu tartışalım istersen:d Kaido'yu kesmenin anlatıldığı kadar muntazam bir olay olmadığını görmüş olman lazımdı la. Bir avuç zavallı tarafından neredeyse kevgire dönüyordu heriflksdjfasdf
Yeteneğini bilmediği için yapıyor o yorumu zaten. Minnak şeyin neler yapabildiğini görünce şaşırıyor.
Sanji'nin Wano başından beri yapabildikleri ve işlenişine bakacak olursak pekala Peros gibi biri için yeterli güje ulaştığını söylememiz abartı olur. Herhangi bir troll amacı gütmeden yorumluyorum olm başından beri. Ne trollü.
Valla Peros çok çok azından iyi .d.Kin,Raizo,Kiku,İzo gibilerini alır da.Ashura,Denjiro,Kawa,İnu ve Neko kendisini aşar yani.
Jack'in uçan altılıya bulaşmayın dediği adamlar bunlar.Peros hali hazırda o uçan altılılardan Who eder büyük ihtimal.Zoro'nun Kaido'yu kesmesi sadece ufak bir örnek.Aynı Who'nun Jinbei ile eşleştiğini de söylemeye gerek yok.Jinbei yenecek tabi de hangi zorlukla mesela.

Sanji'nin yapabildikleri diyorsan böyle bir vsnin olmaması bile lazım.Luffy'nin bile oldukça şiddetli dediği King'in atağını rahat tanklayan,King ile Queen'in olduğu yerde Momo'yu alıp kaçan,hali hazırda f6 üyesi birisinin canını koka basarak yakacağını söyleyen bir Sanji var hali hazırda mangada.Franky Sasaki ile Jinbei Who ile eşlemiş çoktan zaten.Sanji'nin bu adamlardan daha güçlü birisiyle eşleşeceği bariz yani.Valla o minnak şey Queen'den de vurduğu darbe sonucu kan alıyor.Chopper'ın bile gücüne değinen mangaka sanmıyorum ki Sanji'yi Peros ile dövüştürüp zorlandırsın.Ki senle benim iddiam vardı sanırım bunla ilgili :D

Valla Peros çok çok azından iyi .d.Kin,Raizo,Kiku,İzo gibilerini alır da.Ashura,Denjiro,Kawa,İnu ve Neko kendisini aşar yani.
Jack'in uçan altılıya bulaşmayın dediği adamlar bunlar.Peros hali hazırda o uçan altılılardan Who eder büyük ihtimal.Zoro'nun Kaido'yu kesmesi sadece ufak bir örnek.Aynı Who'nun Jinbei ile eşleştiğini de söylemeye gerek yok.Jinbei yenecek tabi de hangi zorlukla mesela.

Sanji'nin yapabildikleri diyorsan böyle bir vsnin olmaması bile lazım.Luffy'nin bile oldukça şiddetli dediği King'in atağını rahat tanklayan,King ile Queen'in olduğu yerde Momo'yu alıp kaçan,hali hazırda f6 üyesi birisinin canını koka basarak yakacağını söyleyen bir Sanji var hali hazırda mangada.Franky Sasaki ile Jinbei Who ile eşlemiş çoktan zaten.Sanji'nin bu adamlardan daha güçlü birisiyle eşleşeceği bariz yani.Valla o minnak şey Queen'den de vurduğu darbe sonucu kan alıyor.Chopper'ın bile gücüne değinen mangaka sanmıyorum ki Sanji'yi Peros ile dövüştürüp zorlandırsın.Ki senle benim iddiam vardı sanırım bunla ilgili :D
Saydığın diğerleri ile de başa baş mücadele edebilir Peros. En azından beklenti o yönde diyebilirim.
Jinbei hali hazırda tayfanın en güjlü 2. adamı Luffy'den sonra. Doğru bir kıyas olmayacak bu yüzden.

Sanji'nin yetenek seti kurtarma, kaçırma, gizlenme gibi görevler için pahabiçilemez zaten. Ki suitin sağladığı dayanıklık da var. Tüm bunlar bir araya geldiğinde bir Peros edecek mi ya. Bu kadar kolay mı ulan:d
İddia'yu hatırlayamadım bak. 3 kişi ile iddia'ya girdiğimi hatırlıyorum. İkisini biliyorum. Üçüncüyü hatırlayamamıştım. Demek senmişsin:d tabi kapatıp gidince normalasdjkfhasşd

Saydığın diğerleri ile de başa baş mücadele edebilir Peros. En azından beklenti o yönde diyebilirim.
Jinbei hali hazırda tayfanın en güjlü 2. adamı Luffy'den sonra. Doğru bir kıyas olmayacak bu yüzden.

Sanji'nin yetenek seti kurtarma, kaçırma, gizlenme gibi görevler için pahabiçilemez zaten. Ki suitin sağladığı dayanıklık da var. Tüm bunlar bir araya geldiğinde bir Peros edecek mi ya. Bu kadar kolay mı ulan:d
İddia'yu hatırlayamadım bak. 3 kişi ile iddia'ya girdiğimi hatırlıyorum. İkisini biliyorum. Üçüncüyü hatırlayamamıştım. Demek senmişsin:d tabi kapatıp gidince normalasdjkfhasşd
Yine de yenilir gibi gözüken üzere Peros o isimlere.Jinbei Zoro ile Sanji'den güçlü değil onu geçelim.Mangaka daha nasıl anlatacak balığın Sanji ve Zoro'dan zayıf olduğunu.Sağlam dayanıklık,sağlam hız,sağlam gözlem zaten Peros'u aşacak şeyler.Bu kadar kolay mı diyor bide :hhh:Marco'nun dengi King hasar verememiş o zırha.Peros bir nane yiyemez Sanji'ye karşı.Şekerleriyle sabitlemesi de mümkün değil.Adam vücudunu bile ateşle kaplıyabiliyorken hele.Sanji adama hem ct hem de seviye olarak üstün.Bırakalım bu işleri yani :d 20 bölüm içerisinde görüşürüz zaten.

Mochi'nin suya karşı zayıflığı varsa işler değişir. Katakuri zorlanarak yener bence.Bence diyorum çünkü hissi emin değili,m hangisi daha güçlü. Jinbe'yi de full vs atarken görmedik ki. İnş bu arc Who's Who ile atarken detaylı karşılaşmasını görürüz. Ona göre belki fikrim değişir fakat Şu an için Bizim tayfadan Luffy hariç, rakip olacak kimse yok Katakuri'ye bu arc sonlansın ondan sonra bakılır. Belki Zoro belki Sanji o seviyelere gelir. Ama benim fikrimce daha Zoro'nun bile yolu var Katakuri'yi almak için.

Demek ki sen daha zurnanın zort dediği yere gelmemişsin :ehe:

Bir de bu konuda ben anlamıyorum yani nasıl insanlar Kata alır diyorlar o_O

Jimbei burası öleceğim yer derse zaten olay en kötü berabere bitecek hahahahaha, Jimbei korkutuyor beni Who's Who ile dövüşürken burası öleceğim yer diyecek diye :oleyo2:
Ölsün nolur :( bir de tayfayla çizmiş o kadar kesin ölmicek kos koca tayfadan biri ölsün artık :(

Demek ki sen daha zurnanın zort dediği yere gelmemişsin :ehe:

Bir de bu konuda ben anlamıyorum yani nasıl insanlar Kata alır diyorlar o_O

Jimbei burası öleceğim yer derse zaten olay en kötü berabere bitecek hahahahaha, Jimbei korkutuyor beni Who's Who ile dövüşürken burası öleceğim yer diyecek diye :oleyo2:
Ben niye Jimbei demişim hatırlayamamıştım ama herhalde bu sebeple demişim. Hatırlattığın iyi oldu. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık