Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Jinbe

Er meydanından kim galip çıkar ?

• Kullanılan toplam oy
    233
700m'lik adamla Peros dediğin. Bm korsanlarının en leş üyesi üstelik.
Ödül hesabı demek :hhh::hhh: 700 milyon ödülün var İchiji'ye üstün gelemiyorsun komik bile değil.Sanji dediğin adamın icraatlerini sıralarsam aşağı Peros'un dilinden bile uzun olur bu arada .d.Bm korsanlarının en leş üyesi Linlin bu arada.Peros değil yakın bile değil .d

Kaçış sekansında Sanji kardeşlerine paspas çekiyordu en son:d
İcraat sıralamak mı:d 1k bölümdür işlenen bir Peros mu var ortada da kıyas edelim:d Muntazam.
Hayır sıralarsan da acı gerçekle baş başa kalıcakın kekom :( Wanda ile Carrot'u sulong formları bitti diye yenebilen bir adam Peros.Bunları atlaman da ayrı bir muntazam.Paspas sahnesi dediğin umarım ironidir.Oven'a en iyi tekniklerinden birini atıp adamı indiremeyen İchiji çok yardımcı olmuş gerçekten ya da off panelde ağzına tepiği vurduğu Yonji iyi yardım etmiş :hhh:Niji harbi işe yaradı onu atlamayalım .d

Jinbei sen git, anan gelsin der.
Anasını devirmeye şelale yetiyorken mi :eek:

Hayır sıralarsan da acı gerçekle baş başa kalıcakın kekom :( Wanda ile Carrot'u sulong formları bitti diye yenebilen bir adam Peros.Bunları atlaman da ayrı bir muntazam.Paspas sahnesi dediğin umarım ironidir.Oven'a en iyi tekniklerinden birini atıp adamı indiremeyen İchiji çok yardımcı olmuş gerçekten ya da off panelde ağzına tepiği vurduğu Yonji iyi yardım etmiş :hhh:Niji harbi işe yaradı onu atlamayalım .d

Anasını devirmeye şelale yetiyorken mi :eek:
Zoro vs kata konusunda bazıları zoro çatıda kata'nın anasını kesiyor, kata'yı mı alamayacak yorumlarına atıfta bulunmuştum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık