Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Katakuri, Koca Ana Korsanları'nın Gemisinin Şelaleden Düşmesini Engelleyebilir miydi?

Katakuri geminin düşmesine engel olabilir miydi?

• Kullanılan toplam oy
    159
Son cümleye kendini inandırmış olabilirsin, hatta bu yüzden bizi bölme çalışmaları yapıyor olabilirsin @Montana, ama doğru değil bu. Çok üzgünüm.. :d
Nerede amiral düşmanı var geliyor sizi gazlıyor dikkatimi çekti. Lobinizden olsa neyse diyeceğim lobi mevzusunun olayı o, birbirimize saracağız da. Lobinizden olmayan adamlara kendinizi kullandırtmayın yav bak böyle düşman göremezsin, düşmanım kendinden ödün vermesin istiyorum.

:D MW sizin lobide bile değil la, konu sonucu işine gelmediği için goygoya çekiyor işte. Siz de kolay manipüle olduğunuz için sizi gazlıyor.
Benim işime gelmiyor değil herkes fanlık yapıyor.O gemide çok adam vardı hepsi geldiğini gördü ama birlik olup engelleyemediler.Çünkü uçamıyorlar.Katada uçamıyor yapabileceği tek şey luffy gibi kolunu uzatıp adama vurmak son anda engel olmak.King gözlem haki kullanmayacak mı manevra yapıp ikinci denemede düşürmeyecek mi ? Bunlar olacak şeyler gemi girmesin istiyorsa.Yani Kata’nın hareket alanı kısıtlı uçamadığı için de uçabilen adama kolunu uzatıp engel olacak saldırı yapması öyle sandığınız kadar kolay değil.Uçan taraf avantajlıdır Marco da yaptı aynını.

Benim işime gelmiyor değil herkes fanlık yapıyor.O gemide çok adam vardı hepsi geldiğini gördü ama birlik olup engelleyemediler.Çünkü uçamıyorlar.Katada uçamıyor yapabileceği tek şey luffy gibi kolunu uzatıp adama vurmak son anda engel olmak.King gözlem haki kullanmayacak mı manevra yapıp ikinci denemede düşürmeyecek mi ? Bunlar olacak şeyler gemi girmesin istiyorsa.Yani Kata’nın hareket alanı kısıtlı uçamadığı için de uçabilen adama kolunu uzatıp engel olacak saldırı yapması öyle sandığınız kadar kolay değil.Uçan taraf avantajlıdır Marco da yaptı aynını.
Gemi girmesin istiyorsa falan diye düşünme. Senaryo yapacaksa bir sürü olağanüstü durum yapabilir. Normalde sence mantıklı olanı söyle direkt King manevra yapar diyorsun da Kata gibi geleceği göremediği sürece Kata hep bir adım önde olacak. Yani kısa bir süre var zaten o arada illa ki tepeye çıkana kadar engelleyebilir 30 saniye falan.

Aslında düşmelerinin sebebi adam eksikliği de değildi. Konu onu gerektiriyordu. Yoksa ok atan peros, sunny kadar slash atan smoothie, koca cin çıkaran daifuku gibi birçok uzun mesefeli saldırı yapabilen adam vardı.

Gemi girmesin istiyorsa falan diye düşünme. Senaryo yapacaksa bir sürü olağanüstü durum yapabilir. Normalde sence mantıklı olanı söyle direkt King manevra yapar diyorsun da Kata gibi geleceği göremediği sürece Kata hep bir adım önde olacak. Yani kısa bir süre var zaten o arada illa ki tepeye çıkana kadar engelleyebilir 30 saniye falan.
Müdahalede bulunduktan sonra değişen geleceği göremiyor Sanji olayında yapamadı bunu.Papazdan kaçacağını gördü sıktı adama.Mermiden kaçtı Sanji kaçacağını da anında görebiliyorsa kaçacağı yere atardı her türlü vururdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık