Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karasakal Korsanları vs. Impel Down İsyancıları

Kim kazanır?

• Karasakal Korsanları

Kullanılan: 0 0.0%
  • Impel Down İsyancıları

• Yenişemezler

• Kullanılan toplam oy
    0
Hazır izindeyken bi yorum atayım bari.
Blackbeard, Ace'e öyle bi koymuş ki Banana Kayası yıkılmış,

Shanks'ın gözünü yardırmış bir adamdan bashediyoruz, tutupta Crocodile ile kıyaslamayın ayıp oluyor.
Jimbei adamdan sayılmıyor mu ben anlamadım ki? Croco ile Karasakalı kıyaslıyanda yok orada herkesi teke tekte öper. Ama karşısına iki lord çıkacak ve birisi meyve kullanıcı olmama avantajı ile ama bu ikiliye hiç kazanma ihtimali verilmeyecek garip olan bu. Ace rahat filan almadı Karasakal son nihai tekniklerini kullandı iki taraf ve Karasakal kazanan oldu. Ha Ace rahat filan öpse neyse ama burda tank gibi Jimbei ve meyvesine tam hakim bi Croco var.

Roronoa Zoro

Luffy'nin en şiddetli saldırılarından kastın Gomu gomu no pistol mü ? Hani şu Gearsız,Hakisiz olanından ?

Karasakal için acının bir önemi var mı sence adamı beyazsakal boydan boya yarıyor bisentoyla adam 10 dakika sonra kalkıp Sengoku+Garp'a posta koyuyor.Bu adamı Ace'i yenemeyen Jinbei'nin saldırıları mı alacak yoksa Gearsız Luffy'i yenemeyen Crocodile'ın saldırıları mı ? Yanlarına Luffy'i de ver 3 ünü de yer Teach net.
Luffy'nin kıçı kırık yumruğuyla yerden debelenen Karasakaldan bahsediyoruz değil mi? Karasakal'ı şamar oğlanı yapar Croco ile Jimbei. Siyaha aldığım yerleri ciddi bir şekilde mi söyledin? Tayfasıyla beraber Akainu'dan kaçan adam orada ciddi ciddi posta koyuyordu, çok doğru. Hatta WB'ye de posta koydu kafasına yumruğu ''yeyince yapma baba, ben oğlunum'' diye zırlayan adam posta koysa ne olur, koymasa ne olur. Onun söyledikleri sadece laftan ibaret. Hani mahallede paçana yapışan, atar yapan veletler var ya aynı onlar gibi. Tokatı atınca ağlayarak uzaklaşırlar.

Luffy'nin kıçı kırık yumruğuyla yerden debelenen Karasakaldan bahsediyoruz değil mi? Karasakal'ı şamar oğlanı yapar Croco ile Jimbei. Siyaha aldığım yerleri ciddi bir şekilde mi söyledin? Tek başına tayfasıyla beraber Akainu'dan kaçan adam orada ciddi ciddi posta koyuyordu, çok doğru. Hatta WB'ye de posta koydu kafasına yumruğu ''yeyince yapma baba, ben oğlunum'' diye zırlayan adam posta koysa ne olur, koymasa ne olur. Onun söyledikleri sadece laftan ibaret. Hani mahallede paçana yapışan, atar yapan veletler var ya aynı onlar gibi. Tokatı atınca ağlayarak uzaklaşırlar.
Şu mantık son derece yanlış dostum. İlk olarak Blackbeard sonsuz acı aldığı için, her kıytırık saldırıyı üzerine paratoner gibi çekiyor bu yüzden yerlerde ciyaklıyor, tamamen meyvesi ile alakalı bir olay, bu sebeple Blackbeard'in zayıf olduğunu düşünenler var, ciyaklama ile dayanıklılık farklı şeyler. Ace, Blackbeard'i çok daha fena ciyaklattı ama kazanan o oldu, hemde dövüşün ortasında gel bana katıl diyecek kadar da üstünlüğünü kabul ettirdi adam. Luffy orada dövüşe devam etse Ace'ten çok daha kısa sürede telef olurdu.

Ayrıca ikinci söylediğin yerde de Blackbeard, yine Wb'yi kandırmaya çalıştı ama Wb beynine deprem yumruğu sıkmasına rağmen adam bilincini kaybetmeyip haki yüklü silahı ile Wb'ye ateş etmesini (Dof'un Law'a bol bol sıktığı gibi) ve adamlarına öldürün emri vermesini bildi. Blackbeard yerlerde kıvranıp, her türlü adiliği yapar, ama tutupta bu yüzden adamın gücünü aşağıya çekmek son derece mantıksızdır. Doflamingo ve Mihawk hariç, bariz şekilde tek meyveli BB diğer shichibukaiları rahat şekilde alır.

Şu mantık son derece yanlış dostum. İlk olarak Blackbeard sonsuz acı aldığı için, her kıytırık saldırıyı üzerine paratoner gibi çekiyor bu yüzden yerlerde ciyaklıyor, tamamen meyvesi ile alakalı bir olay, bu sebeple Blackbeard'in zayıf olduğunu düşünenler var, ciyaklama ile dayanıklılık farklı şeyler. Ace, Blackbeard'i çok daha fena ciyaklattı ama kazanan o oldu, hemde dövüşün ortasında gel bana katıl diyecek kadar da üstünlüğünü kabul ettirdi adam. Luffy orada dövüşe devam etse Ace'ten çok daha kısa sürede telef olurdu.

Ayrıca ikinci söylediğin yerde de Blackbeard, yine Wb'yi kandırmaya çalıştı ama Wb beynine deprem yumruğu sıkmasına rağmen adam bilincini kaybetmeyip haki yüklü silahı ile Wb'ye ateş etmesini (Dof'un Law'a bol bol sıktığı gibi) ve adamlarına öldürün emri vermesini bildi. Blackbeard yerlerde kıvranıp, her türlü adiliği yapar, ama tutupta bu yüzden adamın gücünü aşağıya çekmek son derece mantıksızdır. Doflamingo ve Mihawk hariç, bariz şekilde tek meyveli BB diğer shichibukaiları rahat şekilde alır.
Aynen karasakalda müthiş bir dayanıklılık + olarak kendi acısını emip yok etme gibi bir durum var. Bu meyve gücü sanırım yaralarıda iyileştirir bilemedim tam, bu aralar iyileştirme revaçta :D. Ancak jinbei+luffy veya croco+ jinbei ikilisi kötü yapar karasakalı. Karasakal yerde ağlarken durup ace gibi bakacaklarını sanmıyorum. Karasakal tek kötü tarafı gelen saldırılara mal gibi bakması. Adam kaçmıyo bildiğin.

BB hariç luffy yi alacak adam yok o dönem.Bir tek lafite mi ne o uçan,hipnoz yaparsa o.Ki onu da bilmiyoruz belki adama 5 dakika bakması lazım falan.g2 luffy tek tek döver hepsini.Daha içinden geçinçe vücudun suyunu çektiren croco var.Deli gibi dayanıklı ve güçlü jimbei var.Üstüne seri ve alan saldırısı yapabilen ivankov var.Bunlara sadece zemin hazırlaması bile yetecek inazuma falan.Son kalan bb yi fena döverler,hani öyle böyle değil çok fena önünü alamaz kimse.

2 yıl önce bb tayfasının gücünü hiç görmedik.Tek bildiğimiz şey haki bilmiyor olmayışları.Öncelikle şuna cevap vermek lazım.2 yıl içinde yetişkin bir adam (burgess) ne kadar gelişim gösterebilir.Eğer fazla gelişim gösteremez, zaten potansiyeli sınırına gelmiş diyorsak , kolezyumu baz alırsak ve diğer tayfa üyelerini de burgess gücünde var sayarsak bb tayfası çok rahat paketler bunları.

Roronoa Zoro

Orada En Güçlü birey Karasakal olsada bu birşeyi değiştirmez. Jimbe İvankov ve Crocodile sağlam adamlar İnazumayı bilmiyoruz Luffyde sağlam o zamanların karasakalın tayfası bu adamlar yanında çöp kalır en iyi ihtimalle bu dövüş 4vs1 olur ve karasakala yazık olur.

Champion

Crocodile vs Burgess Lafitte Van Augur Doc Q=Kazanan Crocodile
Kalanlar vs Teach=Kazanan kalanlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık