Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakter Bulma Etkinliği

Konu

• Devam etsin

Kullanılan: 49 52.1%
  • Kilit yesin

Kullanılan: 8 8.5%
  • Umrumda değil

Kullanılan: 22 23.4%
  • Hangi konu?

Kullanılan: 15 16.0%

• Kullanılan toplam oy
    94
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ufak bir ekleme yapıyorum; Bundan sonra karakter bulma sıralaması belirleyeceğiz. Şöyle ki; Biri bir karakteri bulursa, bulduğuna yönelik bir mesajı kanıt olarak gösterir ve 1 puan toplamış olur. Aynı şekilde karakter soran kişilerde, şimdiye kadar ne kadar karakter sorduysa, o kadar puan toplamış sayılacaktır. Tabii mesajlar aracılığı ile kanıt da göstermek şartıyla. En çok bulan ve soran kişilerin TOP10 listesini konu başına ekleyeceğim. Bir de böyle bir uygulama deneyelim, bakalım nasıl olacak :hmm:

Ufak bir ekleme yapıyorum; Bundan sonra karakter bulma sıralaması belirleyeceğiz. Şöyle ki; Biri bir karakteri bulursa, bulduğuna yönelik bir mesajı kanıt olarak gösterir ve 1 puan toplamış olur. Aynı şekilde karakter soran kişilerde, şimdiye kadar ne kadar karakter sorduysa, o kadar puan toplamış sayılacaktır. Tabii mesajlar aracılığı ile kanıt da göstermek şartıyla. En çok bulan ve soran kişilerin TOP10 listesini konu başına ekleyeceğim. Bir de böyle bir uygulama deneyelim, bakalım nasıl olacak :hmm:
Tek sorun konunun 900 sayfaya ulaşmış olması bu durumda

Böyle bir konumuz var, yeni üyelere duyrulur. Kurallar falan ilk sayfadan ulaşılabilir :)

Bu arada karakteri seçtim, oyunu bilen ve yeni öğrenenlerin sorularını bekliyoruz...

Yamato seçmiş, ona sorun :p

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık