Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamı baştan nerfli başlatmışlar djdjdjjd her türlü Aka reis alır, Kaiodu Linlin ile beraber parkta oynasın..
Akanın meyvesi yok. Bu adamın savaşını sadece Marinfordda gördük. Orda da saldırı anlamında sadece meyve gücünü gördük. Meyvesiz Akainu her türlü dayağı yer. Kaido'nun kas kuvvetiyle ölçülemez senin deniz yosunu.

Akanın meyvesi yok. Bu adamın savaşını sadece Marinfordda gördük. Orda da saldırı anlamında sadece meyve gücünü gördük. Meyvesiz Akainu her türlü dayağı yer. Kaido'nun kas kuvvetiyle ölçülemez senin deniz yosunu.
İşte görmedik, Akayı meyvesiz ama bu Kaiodu öf çok dayanıklı, Aka dayanıksız demek değil ki? Bu adam Aokoji ile hem haki hem meyve çarpıştırmıştır, ikisini de dayanmış.. Birebir de Kaioduyu zorlar, Kaiodu Raizoyu geçsin xd

İşte görmedik, Akayı meyvesiz ama bu Kaiodu öf çok dayanıklı, Aka dayanıksız demek değil ki? Bu adam Aokoji ile hem haki hem meyve çarpıştırmıştır, ikisini de dayanmış.. Birebir de Kaioduyu zorlar, Kaiodu Raizoyu geçsin xd
Adam meyve gücü olmadan 10.000 metreden atladı. Sadece başının ağrıdığını söyledi. Böyle 10.000 metreye dayanan adamı Akainuyla dayanıklılık yarışına sokmak biraz abartı bence. Ki adam dünyanın en güçlüsü kabul ediliyor.

Adam meyve gücü olmadan 10.000 metreden atladı. Sadece başının ağrıdığını söyledi. Böyle 10.000 metreye dayanan adamı Akainuyla dayanıklılık yarışına sokmak biraz abartı bence. Ki adam dünyanın en güçlüsü kabul ediliyor.
Yav bu adamı Luffy yendiği zaman görücez o süper dayanıklılığını, bu kadar büyütmeyin ... Tabi ki övecek Yonkou tanıtıyor.. Kaldı ki zorlar diyorum ben alır da demedim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık