Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kairoseki Kafes Turnuvası - 4. Müsabaka

Kim hayatta/ayakta kalır?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu Garp çok güçlü olup Garp'a yancı olduğu için ikili oldukları için diyordur. Luffy'nin tek aldığı Shiki'ye bile bu ikisi dalmış. Anla mevzuyu.
Dostum benim yazdıklarımı ya da mangadaki ilgili sahneleri okumadığını düşünüyorum.

Garp'ın dediklerini boş verelim. Adamın kankası Sengoku.

Bu piyasanın en büyük 2 ismi Roger ve Beyazsakal. İkisi de Garp'ın yanında Sengoku'yu sayıyor. Özellikle WB çok büyük vurgu yaptı tarihin dörtlüsü WB, Roger, Garp, Sengoku diye. Başka kimseyi adam yerine koymadı. BM'nin yaşı az değil.

Dostum benim yazdıklarımı ya da mangadaki ilgili sahneleri okumadığını düşünüyorum.

Garp'ın dediklerini boş verelim. Adamın kankası Sengoku.

Bu piyasanın en büyük 2 ismi Roger ve Beyazsakal. İkisi de Garp'ın yanında Sengoku'yu sayıyor. Özellikle WB çok büyük vurgu yaptı tarihin dörtlüsü WB, Roger, Garp, Sengoku diye. Başka kimseyi adam yerine koymadı. BM'nin yaşı az değil.
Sengoku şuan yaşlılıktan tükenmiş durumdadır zaten. Marinfordda kıçı kırık Luffy'ye engel olamıyor ya. Tamam taktik zekası iyi de başka neyini gördük? Adamı 1 kere gördük sonra emekli gibi birşey oldu.

Acaba tek lokmada mı yutar yoksa parçalara bölüp etini vura vura yumuşatıp mı yutar?
Beni tek düşündüren bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık