Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kaiju No: 8

Seride güncele bugün geldim ve şunu söyleyebilirim ki ilginç bir konusu var.Jump'ı 4 yıl takip eden biri olarak bu tip serilerin iptal olduğu şahit olmuşluğum var.Umarım iptal olmaz ve mangaka istediği bir şekilde final yapabilir.

Yalnız çizimler çok temiz beh. Hani güzel çizim çok var piyasa da ama bu kadar temiz ve net çizimler kolay bulunmuyor. Sırf çizim için bile okunur.

Başka serileri okuyunca herkesin Oda gibi karalama stil çizimlere sahip olmadığını anlıyorsun.
Demi ama. Ben uzun bir süre saçma isekai ve op dışı seri okumamıştım. Bunun gibi serileri görünce başım ağrımadan okuyabileceğim çizimlere sahip mangalar olduğunu fark edince mutlu oldum. Böyle temiz efekt vermeyi öğrenmeye çalışıcam bende.

Demi ama. Ben uzun bir süre saçma isekai ve op dışı seri okumamıştım. Bunun gibi serileri görünce başım ağrımadan okuyabileceğim çizimlere sahip mangalar olduğunu fark edince mutlu oldum. Böyle temiz efekt vermeyi öğrenmeye çalışıcam bende.
One Piece ile bu seriler arasındaki en büyük fark dijitalden çizilmeleri.Bu sayede senin dediğin gibi temiz çıkıyor çizimler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık