Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Dansöz adama neyin delikanlılığını taslasın yaov :( Maksat yakınımdakini bile öldürürüm sen kim oluyon demekti :/
Onu geç adam söz verip tutmadı, eğer 1 saat dayanırsan canınızı bağışlayacağım dedi. Ardından hepsini öldürmeye kalktı. Bu kadar da korkak olmazsın be abi bir de Orochi ile sen korkaksın diye dalga geçiyordu. Kendi içine ata ata gölgesinden korkak hale gelmiş.

Onu geç adam söz verip tutmadı, eğer 1 saat dayanırsan canınızı bağışlayacağım dedi. Ardından hepsini öldürmeye kalktı. Bu kadar da korkak olmazsın be abi bir de Orochi ile sen korkaksın diye dalga geçiyordu. Kendi içine ata ata gölgesinden korkak hale gelmiş.
İmza, kaşe, mühür, tc kimlik no.

Silinmiş Üye

Momo'dan dayak yiyen adamın dansöze laf etme hakkı yok zaten, edemez. Oradaki maksat da "seni düzenbazlıklarla zar zor yendim, öfkemi de 90 yaşındaki bir nineden çıkarabildim anca" demekti. :/
Dayak mı ? Olum Luffy tut kıs kıs dediği çocuğa baktı olmuyor sen adanın etrafında turla bakalım neler oluyor dedi ASD:SA:D

Adamı öldürdü çünkü baktı kötürüm olacak en azından Allah canını almadan ben alayım dedi. Böylesine iyi yürekli adam olduğunu nasıl görmezsiniz abi ? :oleyo2: Diğerleri de baktı Oden'in adamları onun bunun karısına sulanır bari halledelim de Çicek başkentine huzur gelsin dedi ;) ;) Seçimle başa gelmek istese oy atılır la bu adama :rolleyes:

Momonun ısırığı ile gözünün feri giden yıkık imparator.

Doflamingo gibi 'hold' deyince Momoyu içine ettirmesi lazımdı...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık