Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 264 59.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 178 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    442
Df Meyve uyanislarini Katakuri ve Doffy ile daha önce gördük. Bu karakterler cansız nesneleri meyve yetenegi ne ise ona çevirip istediği gibi kullanıyordu.

Zoan uyanışında da aynı mantık Kaido için işleyebilir tek bir farkla tabiki .Zoan meyvesi bir canlının meyvesi olduğu için Kaido uyanış ile etrafındaki canlı hayvan veya insanlari ejdere cevirebilir diye düşünüyorum . Bunu görürsek pekte sasirmayacagim

Df Meyve uyanislarini Katakuri ve Doffy ile daha önce gördük. Bu karakterler cansız nesneleri meyve yetenegi ne ise ona çevirip istediği gibi kullanıyordu.

Zoan uyanışında da aynı mantık Kaido için işleyebilir tek bir farkla tabiki .Zoan meyvesi bir canlının meyvesi olduğu için Kaido uyanış ile etrafındaki canlı hayvan veya insanlari ejdere cevirebilir diye düşünüyorum . Bunu görürsek pekte sasirmayacagim
Zoan uyanışını Impel Dpwn'da gördük. Orada Zoan uyanışı açan meyve kullanıcıları hızlı iyileşme ve bilinç kaybı dışında pek bir şey elde edememişlerdi.

Zaten bu uyanış mevzusu da bana kalırsa sırf paramecia'ların ezikliklerini gidermek için ortaya çıkarılmış bir şey. Seri ilerledikçe über güçlerle baş edebilmesi için Luffy'nin ihtiyaç duyduğu bir güç.

Kaido dururken Oden mi? :(
Yaşlı kadınların arkasına saklandığı anda bitti o eleman benim gözümde.

Yaşlı teyze> Kaido diyebilir miyiz? :oleyo::oleyo::oleyo:

Şuan teke tekte karşısında favori olabilecek bir canlı var mı?
Yani Kaido'ya %40 oran verip rakibine %60 verebileceğiniz gibi...
Not: Kaido ayyaş olmayacak, 1 hafta öncesinden çiğ etle beslenecek.

Şuan teke tekte karşısında favori olabilecek bir canlı var mı?
Yani Kaido'ya %40 oran verip rakibine %60 verebileceğiniz gibi...
Not: Kaido ayyaş olmayacak, 1 hafta öncesinden çiğ etle beslenecek.
Teke tekte alabilecek Garp dahil kimsenin olacağını zannetmiyorum.Garp-Akaniu dışındakileri zaten saymıyorum bile.Rakip olmaya değmeyecek kişiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık