Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Kaido bana hiç yenilecekmiş gibi de durmuyor. Doffy'deki o son vuruş hissi yok. Savaş bana kalırsa devam edecek.Bir yandan bitmesini istiyorum ama öte yandan bu yumrukla işin bitmesinin saçma olacağını düşünüyorum. Belki çok sarsıcı bir plot twist ile Kaido kazanır ve Onigashima düşer. İşte o zaman g5 hatası telafi edilebilir.

Edit: Şimdi içime doğdu Kaido bunu kazanacak, ama baya baya tükenecek. İşini bitiren ise ta arcın başında beklediğimiz gibi Mama olacak. Bence bunun için fırsat bekliyordu.

Son düzenleme:
Kaido bana hiç yenilecekmiş gibi de durmuyor. Doffy'deki o son vuruş hissi yok. Savaş bana kalırsa devam edecek.Bir yandan bitmesini istiyorum ama öte yandan bu yumrukla işin bitmesinin saçma olacağını düşünüyorum. Belki çok sarsıcı bir plot twist ile Kaido kazanır ve Onigashima düşer. İşte o zaman g5 hatası telafi edilebilir.

Edit: Şimdi içime doğdu Kaido bunu kazanacak, ama baya baya tükenecek. İşini bitiren ise ta arcın başında beklediğimiz gibi Mama olacak. Bence bunun için fırsat bekliyordu.
Çok saçma bir şekilde uzattı. Yenilse de gitse modundayız.

Senin Luffy'e yenilmeyeceğini biliyordum zaten.

Başka bir seride olsaydın Wano Arcı 50 bölüm sürmezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık