Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Monkey D. Garp (Zirve)

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    313
Garp en fazla döverdi sonra da yorulur tokadı yerdi muhtemelen.Dayanıklılıktan kaybederdi.Aynı Luffy gibi ben vurunca dikiş atmazlar derdi Kaido.

Garp en fazla yonko ile eşit olabilir belki kılpayı yenebilir.O kişi de Kaido değil en fazla Mom olurdu.

Sadece 1 tane korsan kral olabilir.İkincisi de o düzeydeyse zaten buna izin vermez.;)

Roger da olsan en güçlü de olsan sana denk adamlar muhakkak çıkıyor . Bu konuda yazar 4 imparator KK olmaya en yakın adaylar derken zaten her birinin rafteli bulması ile KK olabileceğini söylemiş .

Kaido ile Roger arasında pek fark yoktur ki Kaido Garp ‘a yenilsin

Kovalamak ne alaka taraflı bakılıyor sanki,roger kendi ağzından beni ölümün kıyısına getirdi diyor,yanlışsam düzeltin,wb için bile böyle birşey duymadık,bunu boş bir adam yapamaz ve boşuna şöyletilmiyor bu sözler
Smoker da ölümün kıyısına getirdi, Dragon olmasa kafasını aldıydı Luffynin. Bak Luffyi ölümün kıyısına getirenlerin listesini hazırlayayım:
1- Smoker
2- Buggy
3- Crocodile
4- Aokiji
5- Rob Lucci
6- Katakuri
Bir sürü KKmız olacak bu gidişle.

Kıçımdan element uydurduğumu düşünmüyorum, MFde olanlar ortada, aksini gösterecek bir durumla karşılaşmadık.
Ayrıca Roger nereden çıktı? Biri birini kovalıyor diye KK seviyesi olacaksa 1 seneye Smokera dünyanın en güçlü adamına denkti mi diyeceğiz?
Mfde olanları başka hiç kimse yapamaz ve yapamayacak da bu seride.Sakazukiden magmaları,kizarudan lazerleri yiyip de gidip teach tekleyecek adam yok.Hatta Akainuyu alabilecek tek adam da Kaidodur artık Opde.

Biri birini kovalıyor diye değil,biri birini ölümün kıyısına getiriyor diye denk oluyorlar.Smoker logia olduğundan ilk yarıda sıkıntı çıkartıyordu.Şimdi tek G4e sengokulu rüyalar falan görür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık