Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Çocuğu Nasıl Biri Çıkar?

Kaidonun Oğlu kimdir nasıl bir amac?

• 1. Bir sünepedir, dosttur.

Kullanılan: 6 6.6%
  • 2.yetenekli bir kılıç ve haki kullanıcısı, yancıdır.

Kullanılan: 11 12.1%
  • 3.isyan bayrağı açan bir şehzade, müttefiktir.

Kullanılan: 32 35.2%
  • 4.ejderha soyu bozuk çıkmaz heyt canavarın önde gideni

Kullanılan: 14 15.4%
  • 5.Kaido ile Koca Ananın aşkının meyvesi, ortaya karışık düşman

Kullanılan: 7 7.7%
  • 6.Odanın Yonkoyu devirmek için fırtlattığı bir karekter, bir handikap ne desem bilemedim...(bu üç no

Kullanılan: 33 36.3%
  • 7. Üç vakte kadar unutulacak bir karekter.

Kullanılan: 13 14.3%
  • 8. Kaplan ile ejderhanın sin tangosu, dost dost diye nicesine sarıldım...

Kullanılan: 4 4.4%
  • 9. Yamato Oden ve Tokinin oğludur. Kaido tarafından evlatlık alınmıştır.

Kullanılan: 3 3.3%
  • 10. Kaidonun özoğludur ama içine Oden kaçmıştır. Kendisi hard Odenfanıdır.

Kullanılan: 12 13.2%
  • 11.Ortaya karışık biraz kozuki biraz kaido... Kaidoya ölümüne düşmandır.

Kullanılan: 4 4.4%
  • 12. Oden ve Toki ölmedi Kozukiler 20 yıl sonra Yamatoyu firtlattılar.

Kullanılan: 1 1.1%
  • 13.Çokta gizem kasmaya gerek yok. Sıradan biri, sıradan bir baba- oğul çatışması çıkar.

Kullanılan: 5 5.5%

• Kullanılan toplam oy
    91
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin annesi gibi bir geçmiş olabilir, Kaido karısını öldürmüş veya atmıştır, ondan babasını istemiyor.

Sanji'nin annesi gibi bir geçmiş olabilir, Kaido karısını öldürmüş veya atmıştır, ondan babasını istemiyor.
Kaidoya karşı şahsi bir kini varise ilk akla gelen en makul olanı annesini yada sevgilisi öldürmüş olabilir.
Daha derin, ulvi bir amaç güdüyorsa yakışır şehzadeye.

Eğer sünepe, beceriksiz ve güçsüz olsa idi Kaido bunu evlatlıktan bile reddederdi. Adamın karakteri öyle bir çocuğu kaldırmaz. Ayrıca oğlumu bulun dediğinde de kimse çocuk hakkında aşağılayıcı birşey söylemedi. Yine aptal evladını mi arayacağız gibi laflar beklerdim f6'dan bunlar deli güçlü adamlar bir sunepeyi aramakla uğraşmak istemezler. Ayrıca Kaido baya oğlunu kabullenmiş gibi izlenim sezdim ben çocuk hırçın ve yerinde duramıyor gibi ayrıca Kaido'nun başına surekli bela acıyor bence. Yandılar unutup gidiyor genelde. Ama Kaido düşecekse yerini ve tim gücünü bu çocuğa bırakmaya hazırlanıyor olabilir Oda.

Eğer sünepe, beceriksiz ve güçsüz olsa idi Kaido bunu evlatlıktan bile reddederdi. Adamın karakteri öyle bir çocuğu kaldırmaz. Ayrıca oğlumu bulun dediğinde de kimse çocuk hakkında aşağılayıcı birşey söylemedi. Yine aptal evladını mi arayacağız gibi laflar beklerdim f6'dan bunlar deli güçlü adamlar bir sunepeyi aramakla uğraşmak istemezler. Ayrıca Kaido baya oğlunu kabullenmiş gibi izlenim sezdim ben çocuk hırçın ve yerinde duramıyor gibi ayrıca Kaido'nun başına surekli bela acıyor bence. Yandılar unutup gidiyor genelde. Ama Kaido düşecekse yerini ve tim gücünü bu çocuğa bırakmaya hazırlanıyor olabilir Oda.
Dediklerin doğru ama biz bu yorumları yazarken f6'nın sadece ayakları görünüyordu. Kaidonun bir oğlu olduğunu ilk defa öğrenmiştik.
Evlat bu atsan atılmaz satsan satılmaz.

Muhtemelen Kiku gibi erkek ama kendini kadın hissediyor. Kaido da o yüzden pek sevmiyor olabilir bunu. Ayrıca biraz troll birini de benziyor...

Muhtemelen Kiku gibi erkek ama kendini kadın hissediyor. Kaido da o yüzden pek sevmiyor olabilir bunu. Ayrıca biraz troll birini de benziyor...
Hay şu çağın Popüler Kültür Köpekliğine,ortada LPG'li gibi dolaşacaklar.Oda ve diğer mangakalar acaba farkediyomu Kiku'yu ve başka karakterleri Trap yaptığı için bir çok kişinin bundan şikayet ettiğini? Ben hiç hoşlanmıyorum böyle tiplerden.Yapcaksan adam gibi yapcaksın.

Hay şu çağın Popüler Kültür Köpekliğine,ortada LPG'li gibi dolaşacaklar.Oda ve diğer mangakalar acaba farkediyomu Kiku'yu ve başka karakterleri Trap yaptığı için bir çok kişinin bundan şikayet ettiğini? Ben hiç hoşlanmıyorum böyle tiplerden.Yapcaksan adam gibi yapcaksın.

Kiku da fena değil şimdisjsjsks ama çok fazla trap yapması bence de kötü dediğin gibi :D

Mesajı düzenledim yanlış anlamışım... :hhh:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık