Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun "As" Kartı

oda'nın senaryoyu değiştirdiğine dair söylentiler var. başlangıçta kurduğu senaryoyu daha sonra değiştirdi.

iskambil kağıdı teması aslında doflamingonun temasıydı. hatırlarsanız doflamingo'nun elemanlarının oturduğu koltuklar kalp, kupa, sinek ve maça şeklindeydi.

doflamingo wano'da ya son boss yada sağ kol olacaktı. bence kalp, kupa, sinek ve maça olmak üzere 4 tane "AS" olacaktı. bizim "ACE" maça (spade) korsanlarının "AS"ıydı. belki wb öncesi dof ile bir bağlantısı çıkacaktı. law ise aynı şekilde kalp korsanlarının "AS"ı. diğerlerini şu anda bilmiyorum.

bence ilk senaryoda dof ya perde arkasından kaidoyu kontrol edip, zoanlardan oluşan bir ordu kurmayı asıl planlayan kişiydi yada kaidonun sağ koluydu ve ordusunu kurmasına yardım eden kişiydi. kaidoya meyveyi bigmom değil dof vermişti. dof'un asıl imparator olduğu versiyonda kaido fake çıkacak, aslında boss joker olacak, tayfası king, queen, jack, hearts, diamonds, clubs, spades şeklinde olacaktı. öyle değilse de kaido boss, tayfası tüm iskambil kağıtları olacaktı. bence ilk uyanışı imparator olan doflamingo da görecektik.

Son düzenleme:
Bence burada as kartı Yamato değil de Orochi. Kaido'nun Orochi'den sonra Shogun olarak Yamato'yu düşünmesi as kartının Shogunluk koltuğu olduğunu gösteriyor.

oda'nın senaryoyu değiştirdiğine dair söylentiler var. başlangıçta kurduğu senaryoyu daha sonra değiştirdi.

iskambil kağıdı teması aslında doflamingonun temasıydı. hatırlarsanız doflamingo'nun elemanlarının oturduğu koltuklar kalp, kupa, sinek ve maça şeklindeydi.

doflamingo wano'da ya son boss yada sağ kol olacaktı. bence kalp, kupa, sinek ve maça olmak üzere 4 tane "AS" olacaktı. bizim "ACE" maça (spade) korsanlarının "AS"ıydı. belki wb öncesi dof ile bir bağlantısı çıkacaktı. law ise aynı şekilde kalp korsanlarının "AS"ı. diğerlerini şu anda bilmiyorum.

bence ilk senaryoda dof ya perde arkasından kaidoyu kontrol edip, zoanlardan oluşan bir ordu kurmayı asıl planlayalan kişiydi yada kaidonun sağ koluydu ve ordusunu kurmasına yardım eden kişiydi. kaidoya meyveyi bigmom değil dof vermişti. dof'un asıl imparator olduğu versiyonda kaido fake çıkacak, aslında boss joker olacak, tayfası king, queen, jack, hearts, diamonds, clubs, spades şeklinde olacaktı. öyle değilse de kaido boss, tayfası tüm iskambil kağıtları olacaktı. bence ilk uyanışı imparator olan doflamingo da görecektik.
Bir de o vardı. Bunun incelemesini yazmam gerekir acilen.

Ben isimlerde degisiklik ile aldatmacayi Roger'in yaptigini ve bircok seyi gizledigini dusunuyorum. Kaido da bunu gorup, bu numaraya basvurmus olabilir. Keza Doffy'nin ailesinde de kupa, sinek, karo ve maca bulunuyor.

Seri için henüz Doffy'nin hikayesi tamamlanmadi. Belki joker olarak ne anlam ifade ettiğini görürüz. Joker çok iyi kullanılabilecek bir kart. Bazı oyunlarda hiçbir etkisi yok ama bazı oyunlar için de farklı kartların yerine kullanabilirsiniz. .
As kartı Kaido'nun yok bence. Yani şöyle Doffy ve ekibinin joker, sinek, maça, kupa, karo olmasıyla hem Kaido ile baği var hem de Kaido'dan bağımsızlar.
As kartı da böyle bir senaryo ile karşımıza çıkabilir.

Seri için henüz Doffy'nin hikayesi tamamlanmadi. Belki joker olarak ne anlam ifade ettiğini görürüz. Joker çok iyi kullanılabilecek bir kart. Bazı oyunlarda hiçbir etkisi yok ama bazı oyunlar için de farklı kartların yerine kullanabilirsiniz. .
As kartı Kaido'nun yok bence. Yani şöyle Doffy ve ekibinin joker, sinek, maça, kupa, karo olmasıyla hem Kaido ile baği var hem de Kaido'dan bağımsızlar.
As kartı da böyle bir senaryo ile karşımıza çıkabilir.
Evet, aslında seri final vermeden her şey erken olur zaten. Lakin, İskambil teması One Piece'e çok hakim tema. Büyük ihtimal Oda Kaido, Doffy ve Ace hakkında çok farklı bir fikri vardı ve vazgeçti. Ama bir bağlantısı olma ihtimali var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık