Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Kaido'nun Aldığı Tüm Hasarlar

Kaido'nun Seviyesi Sizi Tatmin Etti mi?

• Kullanılan toplam oy
    171
Kaido güç olarak tatmin etmiştir ancak karakter bakımından eksiği var. FB'lerle içini doldurursa ne güzel yoksa bomboş adamın teki.

Yahu arkadaşım Kazanan:Law ve Kid Kaybeden:Big Mom yazmadı mı mangada? Yoruma açık değil o dövüş.Yok patlama oldu yok yıldırım düştü falan yemez o dövüşe.Patlama olana kadar düşmüştü aşağıya zaten.Bi yükseklik gördü mü düşmeden duramıyodu reyis
Kazanan kaybeden olmak için daha güçlü olmak gerekmiyor ki. Law ve Kid kadını aşağı atarak yendi. Daha da bilinci açıktı. Üstüne de bir ton patlamadan sağ çıkacak gibi. Ben bu kadar şeyin üstüne Law+Kid>Bm diyemem.

Adama sanji dışında herkes vurdu adadaki.

Raizo, kanjuro ve apoo üçlüsünden sonra en tehlikeli kişi

Ben daha fazla hasar alacağını düşünüyorum. Mama Kaido gibi efektif bir meyveye sahip değil, gözlem hakisinin de gelişmiş olduğunu düşünmüyorum. Güçlü mü? Tabii ki vurdu mu Kaido kadar hasar bırakma ihtimali çok yüksek.
Kaidoya yenilmez denirken mamaya derisi kanamaz deniyordu. Demir balon lakabının boş yere olduğunu düşünmüyorum ya

WB'yi öldürmek Kaido'dan zor. WB ölürken bile yere düşmemiş karakter. Savaş boyu sadece bir kere diz çöktü sanırım. Kaido yerlerde sürünüp durdu doğuştan zırhına rağmen. Ama İnsanların güncel olana bu kadar yükselmesini anlıyorum her arc benzer şeyler olur.
Ben güncele yükselmiyorum aslında her zaman derim MFdeki WB en zayıf yonko diye.Hakisini dogru dürüst devam ettiremedi bile savaş boyunca.Ayriyeten Kaido yerlerde falan sürünmedi ki yaklaşık 15 kişiyle dövüştü.King'i alan Zoro'yu ortak saldırıyla pert ettiler.MFdeki Marco'ya en fazla hasarı veren Garp herhalde amirallerin pek bir hasar verebildigini hatırlamıyoru.Amirallerle, vücudunun bulunduğu kötü duruma rağmen, King'i yenen Zoro'yu pert eden Kaido'nun saldırı gücünü kıyaslamak saçma ve taraflı.9 Kın ı tek başına bu kadar kısa sürede veya kolay kim alabilir amiraller arasında? Killer,Zoro,Law ve Kid ile de savaştı.

Bence çok yakında anlayacağız amirallerin yonkolar kadar güçlü olmadıklarını

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık