Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'dan Beklentiniz Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçenlerde bu sahneye YouTube'da denk geldim. İzleyince de aklıma Kaido geldi. Kaido, şurada bahsedilen ejderhanın yapacaklarının onda birini yapsın, yeterli.

Yanarım yanarım bu gidişle Oda'nın kurbanı olacak ona yanarım. BM olayı sadece bir başlangıç. Mangaka adamı daha ne rezil hallere düşürecek. :/

Acı bekliyorum, gözyaşları bekliyorum, kan, kıyım, vahşet ve katliam bekliyorum. En önemlisiyse, ciddiyet ve acı gerçekler bekliyorum...
Kaido gibi bir karakterin en sevmeyeceği şey bence ihanet olacaktır.Süpernovalar ihanet ederse affetmez.Kaido sanırım idam sehpası falan kurmaz.Yapacağı işi direk yapar.Belki Wano'lu halka ibret olsun diye süpernovaları,belki Kyoshiro,Komurasaki gözler önünde idam edebilir.Law meyve sebebiyle idam edilecekleri kurtarır gerçi.Kaido meyveninde farkında sanırım.Law'ı da boş bırakmaz.

Umarım bizim tarafımızdan birilerini öldürür de seride biraz gerçeklik ve vahşet görürüz. Unvanının hakkını versin en azından.

Artık OP den beklentiniz nedir derseniz daha iyi olur. Artık animesi tat vermiyor. Mangası bi acayip hale gelmeye başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık