Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    377
Yasli Wb belki Kaido’ya suan denktir dicem ama hayir daha gucludur . Simdi Kaido yara almiyor ama Wb alabiliyor ve dusunub Kaido yara alabilse yuzunun yarisi gitse ve yine onlarda guclu adamla kapissa ustune yuzu yokken Karasakal ve tayfasiyla kapisabilir mi? Hmm… Sanmam yani belki ama sanmiyorum.

Yasli Wb belki Kaido’ya suan denktir dicem ama hayir daha gucludur . Simdi Kaido yara almiyor ama Wb alabiliyor ve dusunub Kaido yara alabilse yuzunun yarisi gitse ve yine onlarda guclu adamla kapissa ustune yuzu yokken Karasakal ve tayfasiyla kapisabilir mi? Hmm… Sanmam yani belki ama sanmiyorum.
Şair burada varoluşsal sancıyı anlatmak istemiş

Arkadaşlar kral hakisiz Amiral çöptür yorumları 2021 yılına ait. Lütfen günümüze uygun yorumlar yazalım. Kid ve Law meyve uyanışıyla yok etti kral hakili BM'yi. Fake spoiler'lara göre Kaido da uyanış açıyor. Adama kral haki yetmedi Luffy'yi indirmek için, uyanışa ihtiyaç duydu. One Piece'te birçok güç çeşidi var. Garp'ta kral haki çıkmasa bile yok eder Yonkoları. İçten patlamalı hakili yumruklar yeter. :)
Ne yok etmesinden bahsediyorsun ikisi de yerde yatıyordu, kadın ben yukarı çıkacam dediğinde daldılar işte buna rağmen bitiremediler de bomba patladı. Kaido lütfüyü 10 kere indirdi bu arada lütfüyü indiremedi ne ?

Bir yorum ancak bu kadar yanlış bilgiler içerebilirdi baştan sona tek bir doğru kelime yok.

Amiralciler algı kasıyor uyumayın :of:

Kaido geleceği görüyor. Ve inanılmaz hızlı. Karşısında kendisine denk biri olursa öyle riskler almaz. Luffyi küçük gördüğü için defans falan pek yapmıyor. Yoksa luffynin vurabilmesi bile mucize. Adam geleceği görmesine rağmen kullanmamış bile. Karşısında bir yonkou veya bir amiral olsa savunma yapar. Dikkat eder.

Prime WB >> Yaşlı ancak hasta olmayan WB(hakilerini kullanabilen yaşlı WB) >> Prime Kaido >= MF WB (yaşlı+hasta+yaralı)

İkiside okadar hayvan ki hala oy veremiyorum , birinin kafası kopmuyor , diğerinin kafası kopsa da birşey olmuyor.

Yaralanmamış sadece hasta olan Wb yenemese de yenilmeyecek iradeyi gösterebilir. Kaido tepeden tırnağa hayvan evladı olsa da Wb'nin iradesinin önünde diz çöküp tövbe edeceğini düşünüyorum. Tabi Wb'yi hep handikaplı görmemiz Kaido'yu ise serideki en büyük güç gösterisini yapan karakter olarak detaylıca okuyoruz olmamız kafamı karıştırmıyor değil.

Bu ara çok fazla lafı geçtiğinden, ithamlar edildiğinden kıskandım. İthamlara çok katılmıyorum ama imrendim, @Rika reisim benim de fanım olsaydı be! Zoro şanslı kerata :utan:

Beyazbıyıkın hasta haline ihtimal veremiyorum. Bir de 2y sonrası gösterilenlerle öncesini de bir kabul etmemem gerektiğini düşünüyorum ama özellikle Acei döven beyazbıyıkın hakkından gördüğümüz Kaido gelir diyorum ve istiyorum. Bir temiz dövseydi şunu iyiydi.

E yuh artık Kaidoya şuan Genç wb nin de ben rakip olabileceğini düşünmüyorum. Önceden yener diyodum. Ama şu aşamalarda bu kadar da çok Oda nın üstünde durmasına ve çok fazla anektod paylaşmasına rağmen fanatizm olayına dönüşüyor. Daha aradaki farka hakaret diyolar :DD: :D şaka gibi ya. Durun zoro alır zoro :D :D Bi de karakteri nası işlicek daha bunun flashbackleri nası olcak ünvanı nası alıyo onlara gircek mi bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık